441 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Zülfü Tolga Ağar,Elazığlı Vatandaşlarla Bayramlaştı
Zülfü Tolga AğarElazığlı  Vatandaşlarla Bayramlaştı
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek; “Biz sonucumuzu güçlü alırsak yapacağımız hizmetlerin önünde hiçbir engel kalmayacaktır.” dedi.
 
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Bayramın birinci günü AK Parti Elazığ İl Teşkilatı’nın düzenlediği Bayramlaşma programına katıldı. Elazığ Öğretmenevi’nde düzenlenen programa İçişleri Eski Bakanı Mehmet Ağar, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Milletvekili Adayları da katıldı. Programda Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, vatandaşlarla bayramlaştı. 
 
Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, daha sonra AK Parti Milletvekili adaylarıyla beraber Keban ve Baskil ilçelerine giderek vatandaşların bayramını tebrik etti. 
 
Baskil’de açıklamalarda bulunan Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin birçok yönden Türkiye’ye fayda sağlayacağını aktardı. 
 
Sistemin en önemli avantajlarından birinin kalkınma hamlesi olacağını vurgulayan Ağar, şöyle konuştu: “Türkiye 24 Haziran’da çok önemli bir seçime gidiyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi. Sayın cumhurbaşkanımızın 16 senelik yapmış olduğu altyapı hizmetlerinin tek bir şekilde taçlandırılması için bürokrasi sisteminin ortadan kaldırılıp sizlere daha iyi hizmet gelebilmesi için kurgulanmış bir sistemdir. Ülkemizin birlik ve beraberlik içinde dış güçlere karşı birlikte kalabilmesi için kurgulanmış bir sistemdir. Benim açımdan da yatırım ve kalkınma atağının sizlere ulaşabilmesi için kurgulanmış bir sistemdir. Bu sistem dolayısıyla bizim Baskilimizin elinde olan bütün değerler hızlı bir şekilde ekonomiye katılacaktır. Burada bana güvencinizin olduğunu biliyorum.  Elazığ’ın kalkınma atağında trene ilk atlayan illerden biri olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı biz 5 vekil gitmek istiyorum. Siyaset sonuç alma sanatıdır. Biz sonucumuzu güçlü alırsak yapacağımız hizmetlerin önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Sizlerden ricam bizi 5 kişi yollayın. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemde kuvvetli iller kuvvetli sayıyla vekille giden iller farkını ortaya koyacaktır. Bu sistem o hizmet için geliyor. Bizim orada elimiz güçlü olsun. Hangi kapıyı açmamız gerekirse oyumuzla beraber gideyim. Sizin desteğinizle beraber gidelim. Ankara’da Elazığ’ın ağırlığını tekrar hissettirelim. Tekrar siyasette öne geçelim. Devlet bütün organize sanayiler olsun, cazibe teşvik merkezleri olsun bunların altyapılarını tamamladı. Ama buraya bizim yatırımcı çekebilmemiz için önemli olan şey istikrar ve güvendir. Ve önde olan şehir imajıdır.
 
Bizim bir amacımız var Elazığ’a hizmet edebilmek. Bizi 5 ile yollayın 5 sene boyunca hizmetin en güzelini sizlere getirelim.”
 
17 Haziran 2018 Pazar, 02:08
441 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Zülfü Tolga AğarElazığlı Vatandaşlarla Bayramlaştı