2407 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ
AK Parti Elazığ milletvekili aday adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışması kapsamında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
 
Ziyarette Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet eden Milletvekili aday adayı Zülfü Tolga Ağar, burada yaptığı açıklamada, milletvekili olması halinde Elazığ’da önemli projelere imza atacaklarını kaydetti.
 
Ağar, “Elazığ’daki en önemli kurumlarımızdan biri olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası başkanı sayın Asilhan Arslan Beye bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Aday adaylığı sürecinde Allah bu işi bize nasip ederse Asilhan beyle beraber çok başarılı işlere imza atacağımıza eminim. Kendisinin de çizmiş olduğu vizyon çerçevesinde bizim de mutlaka katkılarımız olacaktır. Asilhan beyle güzel projelere imza atalım. Siyaset ve bürokrasiyi birleştirerek kendi memleketimize hizmet etmeye devam edelim.” şeklinde konuştu.
 
EL BİRLİĞİ İLE BU ŞEHRİN DİNAMİKLERİNİ HAYATA GEÇİRME ADINA CİDDİ MESAİ SARF EDECEĞİZ
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tolga Ağar’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.
 
Tolga Ağar’ın Elazığ için dertlenen, üreten ve sorunların çözümü noktasında enerji sarf eden değerli bir iş adamı olduğunu vurgulayan Arslan; “Tolga Bey aynı zamanda siyasi kulvarda da muhterem babaları Mehmet Ağar’ın misyonunu yürütme noktasında kendilerine görev bilerek bir yola çıktılar ve AK Parti’den milletvekili aday adayı oldular. Biz kendilerine bu çıktıkları yolda başarılar diliyoruz. Biz inanıyoruz ki Tolga bey bu süreci tamamladıktan sonra göreve geldiği zaman el birliği ile bu şehrin tüm dinamiklerini hayata geçirme adına çok ciddi mesai sarf edeceğiz. ” dedi.
17 Mayıs 2018 Perşembe, 17:33
2407 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ