504 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
YUVAYA DÖNÜŞ
YUVAYA DÖNÜŞ
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr Devlet Bahçeli’nin, partiden ayrılanlara yönelik ‘yuvaya dönün’ çağrısı tüm yurtta olduğu gibi Elazığ’da da karşılık buldu.
 
Milliyetçi Hareket Partisi’nden ayrılarak İYİ Partiye geçen ve 31 Mart seçimlerinde Maden belediye meclis üyesi seçilen Ziya Öner yeniden Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı.
 
MHP Elazığ İl Başkanlığında düzenlenen törende MHP İl Başkanı Semih Işıkver ,  Ziya Öner'e Parti rozetini taktı.
 
Katılım töreninde konuşan MHP İl Başkanı Semih Işıkver, şunları söyledi;
 
“Sayın genel başkanımız, partimizden herhangi bir sebeple ayrılan bütün kardeşlerimize Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında bir olmaya, beraber olmaya, kardeşliğe davet ediyorum diye bir çağrıda bulmuşlardı. Bugün itibariyle bizim için çok anlamlı bir geçiş oldu. Çok önemli bir isim. Partimiz saflarında uzun yıllar boyunca mücadele etmiş ve Maden'de üç hilali her daim sancağımızı her daim yukarıdan tutmuş her daim en sıkıntılı dönemlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin en zor zorluklar zorluklarla borçlu dönemlerde her zaman dava adamı kimliği ile ön planda Durmuş ve bir Milliyetçi Hareket Partisi olmanın gerektirdiği gibi her türlü sorumluluğun hakkından gelmiş çok değerli ağabeyimiz, eski ilçe başkanımız, şu anda da İYİ Parti’den belediye meclis üyeliği görevini ifa etmekte olan Sayın Ziya Öner, sayın genel başkanımızın çağrısına karşılık vererek Milliyetçi Hareket Partisi saflarına yeniden katılmıştır. Rabbim hayırlı mübarek etsin. Bu çok güzel bir kavuşmadır. İnşallah bundan önceki dönemde olduğu gibi bundan sonraki dönemde de kardeşliğin, barışın, dayanışmanın özellikle bir hedefe yürürken ülkücülerin, birlik, beraberliğin adresi 3 hilalin altında olduğu noktasında çok önemli bir kavuşmadır. Ben Sayın Ziya öneri sizlerin huzurunda hasetten tebrik ediyorum. kendisine yuvasına hoş geldin diyorum. Allah hayırlı mübarek etsin.”
17 Ağustos 2019 Cumartesi, 00:52
504 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
YUVAYA DÖNÜŞ