2058 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
YİNE DOSTLUK KAZANDI
YİNE DOSTLUK KAZANDI
Polis Haftası etkinlikleri kapsamında basın mensupları ile Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü takımları arasında oynanan dostluk maçında beraberlik kazandı.
 
Türk Polis Teşkilatı’nın 170’nci Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen dostluk maçı çok sayıda basın ve emniyet mensubunun katılımıyla Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu’nda oynandı. 
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca’nın her iki takım kaptanına çiçek takdim etmesiyle başlayan dostluk maçında Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek emniyet takımında yer alırken; Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu basın mensuplarının takımında ye aldı.
 
Elazığ Valisi Murat Zorluoğluve Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek 23 numaralı formalarla üstün performans sergiledikleri dostluk maçı; Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve basın mensuplarının tezahüratları eşliğinde 7-7 berabere tamamlandı. 
 
VALİ ZORLUOĞLU: “GÜZEL BİR MAÇ OLDU”
 
 
Yeni teknolojiye dayalı insan haklarına saygılı bir şekilde çalışan emniyet teşkilatının toplum destekli polis olma yolunda hızla ilerlemeler kaydettiğini söyleyen Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu; “Bu hafta bizim için özel bir hafta. Çeşitli etkinliklerle kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Bugün de burada Elazığ yerel basını ve emniyet mensuplarımız arasında bir dostluk maçı yaptık. Maç her sene olduğu gibi yine berabere bitti. Güzel de bir maç oldu. Bu tür organizasyonlar, polisimiz vatandaşımız ve sivil toplum kuruluşları açısından diyaloğu arttıran faaliyetler. Bunlara yıl içerisinde inşallah devam edeceğiz. Ben basın mensuplarımıza da ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
“BİZİM DOSTLUĞUMUZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK”
 
Her yıl geleneksel olarak yapılan dostluk maçının berabere bittiğini açıklayan Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek ise; “Bizim basınla dostluğumuz her zaman devam etmektedir. Basınla çok yakınız. Bu önümüzdeki günlerde de aynı şekilde devam edecek. Ben Sayın Valimize bu maça katılarak bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum. Hep birlikte Polis Haftamızı kutlamaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 
 
“VALİ BEY İLE MÜDÜR BEYİN PERFORMANSLARI TAKDİRE ŞAYANDI”
 
Polis Haftasını kutlayarak sözlerine başlayan Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca; “Geleneksel olarak her yıl yapılan dostluk maçında yine dostluk kazandı. Mesleğimiz gereği yakın ilişkiler içinde olduğumuz emniyet teşkilatının bu anlamlı etkinliği sayesinde güzel bir maç izledik. Vali bey ve Müdür beyin de futbol performanslarını takdir ettik. Polis Haftası kutlu olsun.” dedi.
 
Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu Pembe Köşk’te ikramda bir araya gelen basın mensupları ve emniyet mensupları, maç sonrası sohbet etme imkanı da buldular. 
 
 
 
08 Nisan 2015 Çarşamba, 19:40
2058 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
YİNE DOSTLUK KAZANDI