789 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
YILMAZ: “ELAZIĞ’DA 53 KADIN YATIRIMCIYA HİBE VERİLDİ”
YILMAZ ELAZIĞ’DA 53 KADIN YATIRIMCIYA HİBE VERİLDİ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İl Koordinatörlüğümüzde bir program düzenlendi. Programda kurumumuzdan hibe alan 53 kadın yatırımcıyı temsilen gelen yatırımcı bayanlara ve kurumumuzda görevli bayan personele Kurum Başkanımız Hakan Kalender tarafından gönderilen karanfiller İl Koordinatör Vekilimiz İbrahim Sertaç Yılmaz tarafından dağıtıldı. 
 
Kadınların her türlü fedakârlığı yapmalarının takdire şayan bir davranış olduğunun altını çizen Yılmaz, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bugün hem bayan yatırımcılarımız hem de bayan personelimizle bir araya geldik.
 
Kadınlarımız büyük bir özveriyle çalışarak hem eşlerinden hem çocuklarından hem de sosyal yaşantılarından fedakârlık yapıyor. Kadın girişimcilerimizi bu anlamlı gün vesilesiyle ben tekrar kutlamak istiyor, hayatlarında başarılar diliyorum.
 
Biz TKDK olarak böylesine fedakârca mücadele eden kadınlarımızın mesleki kapasitelerinin yükseltilerek ekonomik yaşama daha fazla katılması ve kadın istihdamının arttırılması amacıyla, projelerin değerlendirilme sürecinde onlara ilave puan vererek pozitif ayrımcılık uyguluyoruz.
 
Ben bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyor, kadın girişimci sayısının daha da artmasını temenni ediyorum” dedi. 
 
09 Mart 2018 Cuma, 20:07
789 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
YILMAZ ELAZIĞ’DA 53 KADIN YATIRIMCIYA HİBE VERİLDİ