245 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Yeniden Refah Partisi'nden Gazetemize Ziyaret
Yeniden Refah Partisinden Gazetemize Ziyaret
Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyarete etti. 
 
Karakuş, ziyarette Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı, Günışığı ve Yeni Ufuk Gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca ve gazete personelinin gününü kutladı. 
 
Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Karakuş, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle hem Gazeteciler Cemiyet Başkanı olması hasebiyle hem de ilimizde tarafsız, doğru ve sözünü esirgemeyen gazete sahibi Sayın Nafiz Koca'yı ziyaret ettik. Bu sebeple kendisi nezdinden Günışığı Gazetesi çalışanlarını, bütün medya grubu çalışanlarının gününü tebrik ediyoruz. Vatandaşın bir şeylerin farkına varabilmesi, doğrunun ne olduğunu görebilmesi, ona göre kendi yolunu, kendi tercihlerini belirleyebilmesi için aynası medya gruplarıdır. İlimizde de bu yönde hareket eden, çalışmalar sağlayan medya gruplarından birisi de Günışığı Gazetesi'dir. Bu sebeple kendilerini bir kez daha tebrik ediyor, bildikleri yolda, hiç kimse ile dirsek temasında olmadan, doğru neyse yazmaktan çekinmeden yollarına devam etmelerini arzu ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz." dedi. 
 
12 Ocak 2020 Pazar, 14:39
245 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Yeniden Refah Partisinden Gazetemize Ziyaret