164 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
YENİDEN DÜZENLENEN UYKU LABORATUVARI TÜM BÖLGEYE HİZMET EDECEK
YENİDEN DÜZENLENEN UYKU LABORATUVARI TÜM BÖLGEYE HİZMET EDECEK
Elazığ Fethi sekin Şehir Hastanesinde uyku laboratuvarı hizmete başladı. Şehir hastanesin açılmasıyla birlikte yeni yerinde hizmet vermesi planlanan uyku laboratuvarı yapılan çalışmaların sonuçlanması ve sağlık bakanlığınının onayı ile 04.03.2019 tarihinde hasta kabul etmeye başladı.
 
Hastaneden yapılan açıklamada taşınma süreciyle birlikte hemen başlatılan teknolojik donanım, alt yapı çalışması ve ruhsat alma süreçlerinden oluşan çalışmalar neticendikten sonra uyku laboratuvarının son teknolojik donanımıyla halkımızın hizmetine sunulduğu belirtildi
 
Uyku laboratuvarının uyku bozukluklarının tanısında çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Şenel Öner “ hastanemizin taşınması birlikte uyku laboratuvarının hizmete açılması için gerekli çalışmaları başlattık. Uyku laboratuvarımızın donanımlarını hazırlayıp ve ruhsat onayını aldıktan sonra 04.03.2019 tarihi itibarı ile hasta kabul etmeye başladık. 4 nitelikli oda ve yataktan oluşan laboratuvarımız ilimize ve bölgemize hizmet etmek üzere yeniden trasarlanmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. Halkımıza sunduğumuz kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmetlerini en üst seviyeye taşımak için çalışmalarımız devam etmektedir.”şeklinde konuştu.
 
08 Mart 2019 Cuma, 21:11
164 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
YENİDEN DÜZENLENEN UYKU LABORATUVARI TÜM BÖLGEYE HİZMET EDECEK