595 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"YAZIKONAK'TA YENİ PROJELER İLE HİZMETE HAZIRIZ."
YAZIKONAKTA YENİ PROJELER İLE HİZMETE HAZIRIZ
Belediye Başkanımız Aydın Ayaz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne giderek, Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Nadir Alparslan’ı makamında ziyaret edip, istişarelerde bulundular.
 
Başkanımız Aydın Ayaz, Aziz Şehrimizin en büyük Beldesi olan Yazıkonak Beldesi hakkında istişarelerde bulunarak, şunları kaydetti: “Gün geçtikçe büyümekte ve gelişmekte olan Beldemizde, halkımıza ferah ve huzurlu ortamlar sunabilmek için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Göreve geldiğimiz günden bugüne gece gündüz demeden personellerimiz ile Beldemizin kalkınmasına ve gelişmesine zemin olacak projeleri siz değerli büyüklerimizin destekleriyle hayata geçirerek katkı sağladık. Belde halkımıza daha iyi hizmetler sunabilmek için yeni projelerimizi, siz değerli büyüklerimize arz ederek, Millete hizmet yolunda yeni hazırladığımız projelerimize desteklerinizi talep etmekteyiz.” Dedi.
 
Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Nadir Alparslan, Başkanımız Aydın Ayaz’a “Millete hizmet yolunda yapılan değerli çalışmaların her zaman destekçisiyiz.” Diyerek, desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ettiler. 
 
Cumhurbaşkanı Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Nadir Alparslan’a, Başkanımız Aydın Ayaz ve Beldemize gösterdikleri ilgi alakadan ötürü şükranlarımızı sunarız.
19 Şubat 2018 Pazartesi, 19:36
595 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
YAZIKONAKTA YENİ PROJELER İLE HİZMETE HAZIRIZ