958 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Yazıkonak'ta hizmet aralıksız devam ediyor
Yazıkonakta hizmet aralıksız devam ediyor
Yazıkonak Belediye Başkanı Sayın Aydın Ayaz'ın talimatı üzerine belde sokak ve caddelerinde düzenlemeler devam etmektedir.
 
Yazıkonak Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'nda yürütülen Elektrik Nakil Hattının yer altına alınma çalışmaları devam ederken, Mahalle aralarında sokak ve caddelerde kilitli parke çalışmaları Yazıkonak Belediye Ekipleri tarafında itina ile yürütülmektedir.
 
Yazıkonak Cumhuriyet Mahallesi Yağmur Sokak'ta, kilitli parke, tretuvar ve kaldırım çalışmalarını yürüten Belediye Ekipleri, Belde Sakinlerinin yağışlardan dolayı mağdur olmamaları için yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Başkanımız Aydın Ayaz, ''Personelimiz ile sürekli istişare halindeyiz. Halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. İlk aşamalarda sıkıntı oluşturacak görüntüler oluşabilir ama sonuçlandığında sakinlerimizin mağduriyetlerine derman olacak çalışmalarımıza, halkımızın sebat göstererek çalışmaların tamamlanmasını beklemelerini temenni ediyorum. Ayrıca beldemizde her sokak ve cadde de kilitli parke, tretuvar, kaldırım ve peyzaj çalışmalarında düzenlemeler yapılacaktır. Proje kapsamında ele aldıklarımızın hizmete sunulduğunu görmenin mutluluğu ile ki bunlar mobesenin aktifleştirilmesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'nın şekillenmesi, elektrik nakil hattının yer altına alınması, ATM'lerin kurulması, parkların kurulması, araç filosunun genişletilmesi, vs gibi sözümüzün arkasındayız her zaman. Beldemizi ilimiz ile özdeşleştirmek için yani Elazığ denilince akla ilk geleceklerden birinin Yazıkonak Beldesi olması için çabalarımız hız kesmeden devam edecektir.
 
Halkımıza hizmette her zaman onur duyduk, hizmet etmeye ve onur duymaya devam edeceğiz.'' Dedi.
11 Ekim 2017 Çarşamba, 14:24
958 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Yazıkonakta hizmet aralıksız devam ediyor