1736 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"YAZIKONAK'TA BAŞKAN AYAZ FARKI"
YAZIKONAKTA BAŞKAN AYAZ FARKI
Aziz Şehrimizin Büyük Beldelerinden Yazıkonak’ta Belediye Başkanı Aydın Ayaz, yıllarca yapılmayan hizmetleri üç yıllık bir sürece sığdırarak, Beldenin bölgedeki prestijini önemli derecede artırdı. 
 
Başkan Ayaz, göreve geldiği günden itibaren sürekli disiplin ve adalet üzerine kurduğu düzen ile bölge halkının gönlünü fethederek, ekibi ile zorlu bir çalışma temposuna girip Beldedeki klasik hizmet anlayışını değiştirip gerçek hizmet ile halkı buluşturdu. Böyle bir tempo hiç şüphesiz genç ve dinamik bir Başkan olması ve de ekibinin özverili çalışma temposuyla görevlerini icra etmesinden kaynaklanmaktadır. 
 
 
Belde Cadde ve Sokaklarında yapılan çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren Başkan Aydın Ayaz, “Yazıkonak değişmeye yüz tuttu. Çalışmalarımız ve projelerimiz Beldenin bölgede cazibe merkezi haline gelmesini sağlamak.
 
Bu hemen olacak bir şey değil ama inandık. Ekiplerimiz ile birlikte yeni Yazıkonak’ı inşa etmek için aralıksız çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır deyip, bizden önce 30 yılda yapılan 30bin metrekare kilitli parke taşı döşeme işini göreve geldiğimizden bu yana ekiplerimizle 2016-2017 yılı arasında 80bin metrekare yaptık. Bu yıl ise hedeflediğimiz 100bin metrekareyi tamamlamak için Sokak ve Caddelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.” Dedi.
 
07 Ağustos 2018 Salı, 22:30
1736 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
YAZIKONAKTA BAŞKAN AYAZ FARKI