437 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Yavuz Temizer: Size emanet edecek şehrimiz yok
Yavuz Temizer Size emanet edecek şehrimiz yok
İYİ Parti seçim çalışmalarına devam ediyor.
 
İYİ Parti adayları Yavuz TEMİZER, Kerim EFLATUN, Ali Yücel UYGUR, Mustafa Kemal Atikeler, Enis GÜR kurum ziyaretleri, İçme Beldesi, Olgunlar Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Sürsürü Mahallesi ve Kırklar Mahallesinde devam ettiler.
 
İYİ Parti milletvekili adayı Yavuz TEMİZER ziyaretlerinin ardından bir açıklama yaptı. “Şimdilerde bir slogan gözüme çarpıyor. ‘Elazığ bize emanet’ diye yazmışlar. Kusura bakmasınlar; 16 yıldan sonra Elazığ’da size emanet edecek bir şey kalmadı. 16 senedir bu şehir AK Partiyi sırtında taşıdı, ama AK Parti Elazığ’a bir şey vermedi. Artık size emanet edecek bir şehrimiz yok. 16 yıldır emanetin gereğini yapmadınız” diyen TEMİZER şöyle devam etti:
 
“Elazığ’ın sesini Ankara’ya götürmediniz. Elazığ’a hizmet getirmediniz. Şunu çok açık söylüyorum. 24 Haziran’da Allah’ın izniyle seçildikten sonra öyle bir vekillik yapacağız ki, Ankara’dan konuştuğumuzda Elazığ’da hemşerilerimizin içinin yağları eriyecek, Elazığ’dan konuştuğumuz zaman da Ankara’da sesimiz duyulacak. Hemşerilerimiz “işte bu” diyecek. Elazığ hakkettiğini alacak. Elazığ rahat olsun, İYİ Parti gümbür gümbür geliyor”
 
07 Haziran 2018 Perşembe, 23:45
437 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Yavuz Temizer Size emanet edecek şehrimiz yok