619 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Yavuz TEMİZER: Meral AKŞENER’i Tanklar Durduramadı, Çöp Kamyonları Durduramaz
Yavuz TEMİZER Meral AKŞENER’i Tanklar Durduramadı Çöp Kamyonları Durduramaz
Cumartesi günkü iftar programının çok yoğun bir katılımla gerçekleşmesinin ardından İYİ Parti adayları Yavuz TEMİZER, Kerim EFLATUN, Ali Yücel UYGUR, Mustafa Kemal ATİKELER ve Enis GİRAY seçim çalışmalarına mahalle ve esnaf ziyaretleri ile devam ettiler.
 
Çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Yavuz TEMİZER şunları söyledi: 
 
“Bütün İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyorum. Bu vesile ile müfterilere de bir çağrıda bulunayım. Ramazan boyunca durmadılar, bari mübarek gecede iftiralarına ara versinler.28 Şubatta tankların durduramadığı Meral AKŞENER’i çöp kamyonlarıyla durduramazlar, iftira ile durduramazlar. 
 
Dünkü iftar programımız da gösterdi ki Elazığ TAMAM diyor. İYİ Parti’nin gerçekten iyi bir parti olduğunu Elazığ da Türkiye de biliyor. Bu coşkuyla iktidar yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. 12 Haziran’da Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener Elazığ’da olacak. Salı günü saat 15:00’da bütün hemşerilerimizi 15 Temmuz Demokrasi Meydanına bekliyoruz. İYİ Parti mitingleri ‘tülbentini al da gel’ teması ile yapılıyor. Ben de buradan bütün hanımefendileri yazmalarıyla, tülbentleriyle gelip Meral Hanım’a destek vermeye davet ediyorum. Gençlerin orada olacağını biliyoruz.
 
Onları anlayan tek parti İYİ Parti. Gençler kahvehane sözü verenlerle, kendilerini anlamayanlarla değil İYİ Parti ile yürüyorlar. Bütün hemşerilerimizi mitingimize bekliyoruz. Sizin desteğinizle Elazığ iyi olacak, iyiler kazanacak.
 
 
 
11 Haziran 2018 Pazartesi, 19:17
619 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Yavuz TEMİZER Meral AKŞENER’i Tanklar Durduramadı Çöp Kamyonları Durduramaz