219 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
YASEMİN AÇIK, EKONOMİ PLATFORMU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
YASEMİN AÇIK EKONOMİ PLATFORMU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
 
Elazığlı başarılı iş kadını Prof. Dr. Yasemin Açık, Elazığ Ekonomi Platformu başkanlığına seçildi. 
 
Elazığ Ekonomi Platformu Aralık Ayı ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, Elazığ Ekonomi Platformu'nun 7. dönem başkanı olarak Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık seçildi.
 
Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık dönem başkanlığı görevini Elazığ Gıdacılar ve İş adamları Derneği Başkanı Süleyman Kamaç’tan devraldı. 7. Dönem Başkanlığına Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın seçildiği toplantıda, Yürütme Kurulu Üyeliklerine ise Asrın İşadamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği (ELSAD) Başkanı Av. Murat Erdoğan ve Savunma Uzay ve Havacılık Derneği (SÜHA) Başkan Yardımcısı Osman Seçkin seçildi.
 
AÇIK: GÜZEL İŞLERİ VE PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUM 
 
ELEP 7.Dönem Başkanı ve Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, ELEP’in Elazığ’ın ekonomik anlamda gelişmesi, sürdürülebilir bir kalkınma ivmesi kazanması için önemli bir platform olduğunu belirterek; “Böylesi değerli bir platformun dönem başkanlığına seçilmekten büyük memnuniyet duydum. Platform üyesi arkadaşlarımızla birlikte güzel işleri ve projeleri hayata geçireceğimize inanıyorum. Geçtiğimiz dönemlerde görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni dönemin ise hayırlı olmasını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.
 
Toplantı sonrasında 2018-2019 yılları arasında dönem başkanlığı görevini yürüten Elazığ Gıdacılar ve İş adamları Derneği Başkanı Süleyman Kamaç’a başarılı çalışmalarından ve katkılarından dolayı ELEP 7. Dönem Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık plaket takdim etti.
2018-2019 Yılları arasında Yürütme Kurulu Üyeliği görevinde bulunan EMOSDER Başkanı Mehmet Gül’e başarılı çalışmalarından ve katkılarından dolayı ELEP 7.Dönem Yürütme Kurulu Üyesi Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Murat Erdoğan tarafından plaket takdim edildi.
 
10 Aralık 2019 Salı, 14:53
219 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
YASEMİN AÇIK EKONOMİ PLATFORMU BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ