180 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Yaşama Tutunmaya Çalışan Aileye, Elazığ Belediyesi Yardım Elini Uzattı
Yaşama Tutunmaya Çalışan Aileye Elazığ Belediyesi Yardım Elini Uzattı
Elazığ Belediyesi boş bir evde üç çocuğuyla yaşam mücadelesi veren anneye yardım elini uzatarak, yaşamlarında yepyeni bir sayfa açtı.
 
Elazığ Belediyesi, hız verdiği sosyal belediyecilik çalışmalarıyla yüzleri güldürmeye devam ediyor. Hayır Çarşısı ile ihtiyaç sahibi ailelere umut olan, bir yandan da yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara evde temizlik hizmeti sunan Elazığ Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yaralarını sararak, yüzlerini güldürmeye devam ediyor.
 
Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Evde Temizlik Hizmeti ekiplerinin saha araştırmaları kapsamında tespit edilen, boş bir evde üç çocuğuyla yaşam mücadelesi veren aileye yeni bir yuva kazandırıldı.
 
Eşinden ayrılan, 5, 9 ve 10 yaşlarındaki üç çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan aileye anında yardım elini uzatan Elazığ Belediyesi ekipleri, baza-yatak, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın-ocak, televizyon, mutfak eşyaları, halı, mobilya, giyecek ve yiyecek yardımını aileye ulaştırdı.
 
Evlerinde yeni eşyalarına ve özellikle yataklarına kavuşan miniklerin mutlulukları gözlerinden okunurken, anne, kendilerine yardım eli uzatan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na ve ekibine teşekkür etti.
 
23 Ağustos 2019 Cuma, 17:07
180 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Yaşama Tutunmaya Çalışan Aileye Elazığ Belediyesi Yardım Elini Uzattı