834 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
wushuda Turkiye genelinde Elazığ rüzgari esmeye devam ediyor.
wushuda Turkiye genelinde Elazığ rüzgari esmeye devam ediyor
Türkiye wushu kungfu Federasyonu Elazığ il Temsilcisi Tarkan YILMAZ yapmış olduğu açıklamada 7/9 eylül 2018 tarihleri arasında Kahraman Maraş ilinde düzenlenen doğu ve güneydoğu şht.uzm.çvş Orhan SÜRMEN wushu kungfu şampiyonasında Elazığımız ı temsilen 25 spor cu ile katılmış olup 3 altın 7 gümüş 7 bronz madalya kazanarak takım halinde 3 .olmuşuzdur.
 
Amacımız  Elazığdaki gençlerimizi wushu kungfuda daha iyi yerlere getirmek olup Türkiye wushu kungfu milli takımına sporcular yetiştirmektir.
 
28/29 nisan 2018 tarihleri arasında Elazığ ilinde kahraman şehidimiz fethi SEKİN anısına düzenlemiş olduğumuz ve 15 ilden 300 sporcunun katıldığı şampiyonada  Elazığı mızı en iyi şekilde temsil edip takım halinde 2. Olduk.
 
Bölge sorumlusu sn: Abdulaziz VELİOĞLU yapmış olduğu açıklamada amaçlarının milli ve manevi değerlerimizi en iyi yerlere getirmek olup bölgemizde Türkiye yi en iyi şekilde temsil etmek  bu şampiyonaların devamlılığı sürdürmektir.
 
Bu müsabakalarda bizlerden desteklerini esirgemeyen  Türkiye wushu kung fu  federasyonu icra kurulu başkanımız sn: Abdurrahman AKYÜZ  bölge sorumlumuz sn: Abdulaziz  VELİOĞLU hocalarımıza Bu müsabakalara katılmamızda bizlere maddi manevi destek olan sn: valimiz Çetin OKTAY KALDIRIM Belediye başkanımız  sn: Mücahit YANILMAZ  gençlik hizmetleri ve spor il müdürümüz  sn: Sedat acar a Çok teşekkür ederiz.
 
Tarkan YILMAZ
Türkiye wushu kungf u Federasyonu  Elazığ il Temsilcisi
 
22 Eylül 2018 Cumartesi, 17:41
834 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
wushuda Turkiye genelinde Elazığ rüzgari esmeye devam ediyor