8226 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
VARTAŞ ELAZIĞSPOR'DA TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI BAŞLADI
VARTAŞ ELAZIĞSPORDA TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI BAŞLADI
Vartaş Elazığsdpor teknik direktörü İbrahim Üzümez Adanaspor maçı öncesi yönetim kuruluna sunduğu istifası, maçtan sonra Vartaş Elazığspor yönetimi tarafından kabul edildiği açıklandı.
 
Vartaş Elazığspor kulübünden yapılan yazılı basın açıklamasında, Üzülmezin istifasının yönetim kurulu tarafından kabul edildiği belirilerek,” Bilindiği üzere Yönetim Kurulumuza istifasını sunan Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in istifası Adanaspor maçı öncesi gündeme alınmamıştı.
 
Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulumuz, maç sonrası İbrahim Üzülmez’le bir araya gelerek istifasıyla ilgili bir görüşme gerçekleştirmiştir.
 
Yapılan görüşmede Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, istifasını geri almasının etik olmayacağını Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulumuza bildirmiştir.
 
Bu gelişmelerin ardından Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in istifası Yönetim Kurulumuzca değerlendirilerek kabul edilmiştir.
 
Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ve ekibine Vartaş Elazığsporumuza vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.” Dednildi.
 
Vatraş Eazığspor da teknik direktör arayışının sürdüğü belirtildi. 
28 Aralık 2015 Pazartesi, 17:02
8226 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
VARTAŞ ELAZIĞSPORDA TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞLARI BAŞLADI