7428 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ÜZÜLMEZ, TARAFTARLARI ÜZDÜ
ÜZÜLMEZ TARAFTARLARI ÜZDÜ
Vartaş Elazığspor’da ki maddi sıkıntıların giderilmesi için bir taraftan yardım kampanyası başlatılırken, futbolcular antrenmanlara çıkmazken teknik direktör İbrahim Üzülmez’in  akşam saatlerinde istifasını yönetime verdiği öğrenildi.
 
Vartaş Elazığspor, Pazar günü kendi evinde Adanaspor ile oynayacağı ilk yarının son maçı öncesi Teknik direktör İbrahim Üzülmez’in istifa ettiği Elazığspor internet sitesinden duyuruldu.
 
Elazığspor internet sitesinden yalpan açıklamada,” Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez akşam saatlerinde Yönetim Kurulumuza istifasını sunmuştur. Gerekli açıklama Yönetim Kurulumuz ve Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez tarafından bilahare yapılacaktır.” Denildi.
 
PTT 1. lig lideri olan Vartaş Elazığspor’da maddi sıkıntılar nedeniyle futbolcular Adanaspor macı öncesi antrenmana çıkmadılar. Elazığ belediyesi tarfından başlatılan kampanyaya rağmen futbolculara maç başlarının bu güne kadar ödenmediği ve istenilen miktarda paranın bulumadığı öğrenildi.
 
Antrenmana çıkmayan futbolculara para verilmesi konusunda istediğini yapamayan teknik direktör İbrahim Üzülmez’in de istifa ettiği öğrenildi.
26 Aralık 2015 Cumartesi, 14:08
7428 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ÜZÜLMEZ TARAFTARLARI ÜZDÜ