14 Ekim 2019 Pazartesi, 553 kişi okudu
KEREM SEÇER
UYARIYORUM ROTARY OKULDA
1986 Yılından beri Ülkemizin başına musallat edilen PKK Terör örgütü, Büyük isaril projesi olan Arzı Mevudun gerçekleşmesi için Küresel siyonizm tarafından kuruldu,
 
O gün, Bu Gündür  ülkemin Doğu-Güneydoğusunda yüzbinlerce masum kadın çocuk yaşlı katl ettiler  asker ve polislerimizi şehit ettiler.
 
Bunların asla Kürt halkıyla  uzaktan yakından herhangi bir alakası olmadığı halde, Adolf Hitlerin ehli kitap yahudileri yakıp Kabalist Siyonistlere hizmet ettiği gibi, Kürt hamiliğine soyunup,Müslüman Kürtleri öldürerek Siyonist İsrailin arzı mevud projesinin gerçekleşmesi için çalıştılar.
 
Yurt içinde aldıkları darbelerle Türkiye'nin Güney sınırını tehdit edecek şekilde, Amerika'nın Irak'ı işgal etmesi,ve yedi düvelin Suriye'yi karıştırıp Esed rejimine destek vermesi ile  güney Anadolu sınırında  siyonizm tarafından kendilerine tırlarca silah ve mühümmat verilip Türkiye yi tehdit etmeye başladıklarında, Türkiye Önce Fırat Kalkanı ile tepelerine  binerek, Ardından Afrin zeytin dalı hareketi ile Acımasız darbe vurması, ve Bugün Barış Pınarı Hareketi ile Köklerinin kurutulması için yapılan sınır ötesi  askeri hareket göstermiştir ki  Küresel Siyonizmin etekleri tutuşmuş, BM.lerde barış pınarı hareketinin durdurulması istenmiş, ekonomik tehdit ve yaptırım uygulama kararları alımıştır.
 
Küresel Siyonizm bir tür diz çöktüremediği Türkiye'yi uç karakolları olan  Mason kurumları ile ihma etme  çalışması  başlatarak önce 8 Eylülde pilot bölge olarak İzmir de 27 okulda başlatılmasına karar verilen ROTARY OKULDA Projesi, Ardından 13 Eylülde Bursa da uygulanmaya konularak,
 
Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu "Rotary Okulda" Projesini tanıtmak amacıyla Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u Ankara'daki makamında ziyaret etti. Ziyarette Bursa Uludağ Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Yıldız da yer aldı.
 
 
Barış Pınarı  hareketini fırsat bilen Küresel Siyonizm  Milli eğitime el atmış durumda, tıpkı  cinsiyet eşitliği projesi  gibi bu kez de  ROTAY OKULDA  Projesi başlatılmış  
 
M.E.B. ile protokol imza aşamasına gelinmiş olduğu bir zamanlamada  
Masonlar Büyük Locası, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermiş olması,
 
(Haberin linki aşağıdadır )
 
https://www.aksam.com.tr/guncel/masonlar-buyuk-locasi-baris-pinari-harekatina-destek-verdi/haber-1013094
sinsi bir oyunun ayak sesleridir. 
 
Önce İzmir de şimdide  Bursa da proje  okullarda uygulanmaya konmuş. ilerleyen dönemlerde Türkiyedeki tüm okullarda uygulanmaya konulacağının işaretini veriyor.
 
Bu nedenle cinsiyet  eşitliği, İstanbul sözleşmesi gibi  bu konuda duyarlı olup, Toplumu uyarmayı kendime vecibe saydım,  Yarın  geç olabilir.
 
NEDİR ROTAY OKULDA PROJESİ.
 
Rotary Okulda” Komite Başkanı Bahar Yorgancıoğlu, 
 
Projeyi tanıtırken “Okullarımızda eksik ya da ihtiyaç duyduğumuz her alanda çalışmalarımıza başlıyoruz. 
 
Mesela tuvaletleri düzeltilecek,( daha önce ODTÜ ne ki Cinsiyetsiz Tuvalet gibi ) kütüphane yapılacak, daha başka ne ihtiyacı varsa o okula has olmak üzere onlar karşılanacak. 
 
Onun dışında eğitim faaliyetleri, öğretmenlere, velilere, çocuklara eğitimler verilecek. 
 
Örneğin erken yaşta fark edildiğinde sonuçları etkileyen disleksi, spina bfida, genel sağlık ve hijyen gibi konularda eğitimler verilecek. 
 
Yani hem okulun eksikleri, hem de eğitim eksikleri tamamlanacak.
Bunlar çok  önemli konular, bu konuların ucu açık  sistemli bir çalışma ile Öğrenci ve Öğrenci velisi, Öğretmenler birer Rotay club üyesi olmaya elverişli hale getirilir.
 
PEKİ NEDİR ROTARY.
 
Her ne kadar Rotary Club kendilerinin masonlukla bir alakaları  olmadığını söylesede, Fakat Masonik guruplar içinde dünyada en etkili ve güçlü iş adamları siyaset, ekonomi, eğitim ve basın alanında çok sayıda üyesi bulunmakatadır.
 
Temel felsefesi, biraderler ( Masonlar ) arası fikirsel, soyal, ve ticari ilişkileri geliştirmek, locaların dışında ki  sosyal ve siyasi hayata dayanışmayı sağlamak,ve Mason olmayan üyelerini mason hadef ve amaçları doğrultusunda yönlendirmek,uygun olan üyeleri Localara Kabul etmektir.
 
Susurluk la adı gündeme gelen, uluslararası Rotary Club üyesi Ertaç Tinar olayın iç yüzünü görmemiz için yüzlerce örnekten biridir.
 
Ne diyor du Devlete verdiği biyografisinde Ertaç Tinar,  ''' İsrail le 1992 yılından beri çok sıkı ilişkiler içindeyim, Avrupa nın bütün ülkelerinde, Amerika da, orta doğuda, ve ort Asya da Açamadığım Kapı yok.'''
 
Gelecekte Nesli imha ederek Terör ile sonuca gidemeyen Küresel Siyoniz, Eğitim vasıtasıyla kendisine Hizmet ettirecek nesillerin yetiştirilmesinin sağlanacağı Bu ROTARY OKULDA Projesi için  tüm okuyucu kardeşelerimi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri  ve Basınımızı bu konuya  eğilmeleri adına Uyarıyorum...
 
selam ve dua ile.
 
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
UYARIYORUM ROTARY OKULDA