134 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Ünlü Sanatçı Kanyonları Görmek İstiyor
Ünlü Sanatçı Kanyonları Görmek İstiyor
Görme engelli ünlü sanatçı Metin Şentürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Elazığ'daki doğa harikası Saklıkapı ve Kara Leylek kanyonlarını görmek istediğini ifade etti. 
 
Metin Şentürk Kanyonları Görmek İstiyor 
 
Elazığ'da yeni keşfedilen Saklıkapı ve Kara Leylek kanyonları gündemdeki yerini koruyor. 
 
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım tarafından gazetecilere gezdirilen muhteşem kanyonlar, ulusal gazeteler ve televizyonlarda geniş yer bulmuş, bu haberler şehrin tanıtımına büyük katkı sunmuştu. 
 
Görsel ve yazılı medyada gündem olan Saklıkapı ve Kara Leylek kanyonlarının büyüleyici güzelliği ünlülerin de dikkatini çekti. 
 
VALİ KALDIRIM DAVET ETTİ
 
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Dünyanın en görkemli mekanı, Elazığ’ın dünyaya sunduğu eşsiz iki muhteşem kanyon... Saklı Kapı ve Kara Leylek Kanyonları sizleri bekliyor." ifadelerine yer vererek doğa harikası kanyonların gezilmesi davetinde bulundu. 
 
ÜNLÜ SANATÇI ŞENTÜRK CEVAP VERDİ
 
Vali Kaldırım'ın sosyal medyadan yaptığı davet kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Yorumlar arasında en dikkat çekici olanı ise ünlü sanatçı Metin Şentürk'ün ifadeleri oldu. 
 
Görme engelli ünlü sanatçı Metin Şentürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Elazığ'daki doğa harikası Saklıkapı ve Kara Leylek kalyonlarını görmek istediği belirtti.
 
Vali Kaldırım'a cevap veren Şüntürk, " Yahu Sn. Valim@valicetinoktay Elazığ'ın bu güzelliklerini ben görebilecek miyim? Harikasınız! Dünyaya büyük bir tarihi değer kazandırdınız!" ifadelerine yer verdi.
 
06 Kasım 2019 Çarşamba, 17:33
134 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Ünlü Sanatçı Kanyonları Görmek İstiyor