2078 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
ÜMİT KARATAŞ; TERÖRE DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ!
ÜMİT KARATAŞ TERÖRE DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ!
KAMU SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI ÜMİT KARATAŞ, Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerimize yönelik yapılan kalleş saldırıyı lanetledi.
 
Genel Başkan ÜMİT KARATAŞ açıklamasında;
 
“Kayseri’de sabah erken saatlerde çarşı iznine çıkan askerlerimizin bulunduğu otobüse yönelik yapılan kalleş terör saldırısını büyük bir üzüntüyle öğrendik. 
 
Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehdit eden kahpe güçler, şimdi de Kayseri’deki komando tugayımızda vatani görevini yapan silahsız askerlerimizin canlarına kast etmişlerdir. 
 
Bu noktada, terör eylemlerinin tamamen silahsız güvenlik güçlerimiz ve sivil vatandaşlara yönelik olarak gerçekleştiriliyor olması, teröristlerin gözlerinin ne denli döndüğünün, alçaklığın hangi boyuta ulaştığının en büyük göstergesidir. 
Türk milletinin bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada teröre ve teröristlere karşı dik duruşunu sürdüreceğinden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. 
 
Biliyoruz ki, bu tür saldırıların altında başka emeller yatmakta, ülkemizi köşeye sıkıştırmak isteyen şer güçlerin hain planları bulunmaktadır. 
 
Bu şer güçlere KAMU SAĞLIK-SEN   olarak ilan ediyoruz ki, hiçbir girişimleri bu milletin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yetmeyecektir.
 
Bu vesile ile Kayseri’deki bu alçak saldırıda  ve tüm terör saldırılarında hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize baş sağlığı diliyorum. dedi
 
17 Aralık 2016 Cumartesi, 11:31
2078 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ÜMİT KARATAŞ TERÖRE DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ!