3680 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Türk Ocağı, Teröre Karşı Tek Yürek!”
Türk Ocağı Teröre Karşı Tek Yürek!
Elazığ Türk Ocağı Başkanı Habip Yaşar artan terör olayları üzerine yaptığı açıklamada; ilk gününden itibaren millî varlığımıza yönelik arz ettiği tehdide karşı Türk milletini ve devletini uyarmayı vazife bil-diğimiz Çözülme Süreci, kanlı meyvelerine sürekli yenilerini ilave ediyor.
 
Gün geçmiyor ki, göğsünü terör örgütünün kahpe kurşunlarına siper ederken Hakka yürüyen şehitlerimizin acılı haberleriyle can evimizden vurulmayalım. Şehitlerimizin mübarek kanlarını yerde bırakmamanın tek yolu, eli kanlı canileri üreten, besleyen ve cesaretlendiren terör çarkının hukuk devletinin silleleriyle paramparça edilmesidir. Bu yüzden, PKK terör örgütü tüm fraksiyon ve uzantılarıyla adalet önünde diz çökertilene kadar mücadeleyi sürdürmek yalnızca bir güvenlik meselesi değil aynı zamanda manevi bir sorumluluktur.
 
Bu mesuliyetin şuuruyla, devlet adamlarımızı ve gözü yaşlı milletimizi "teröre karşı tek yürek" olmaya davet ediyoruz. Biliyor ve inanıyoruz ki; bölücü eşkıyanın içi boş tehditlerini geleceğimizi  karartmak için hazırlanmış senaryolarla birlikte tarihin çöp tenekesine fırlatacak irade, bekamıza yönelik saldırı-lara karşı toplu çarpan sinelerden doğacaktır. Teröre karşı tavizsiz ve kesintisiz mücadele çağrımı-zı Türk Milletinin huzurunda bu inançla ilan ediyor ve hep birlikte haykırıyoruz:
 
Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez...
 
12 Ağustos 2015 Çarşamba, 15:22
3680 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Türk Ocağı Teröre Karşı Tek Yürek!