192 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TURİZM SEKTÖRÜ, İZMİR TURİZM FUARINDA BULUŞACAK
TURİZM SEKTÖRÜ İZMİR TURİZM FUARINDA BULUŞACAK
Turizm profesyonelleri, sektör çalışanları ve tatilcilerin artan ilgisiyle her geçen yıl büyüyen ve Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi, 05-07 Aralık 2019 tarihleri arasında İzmir / Gaziemir’de gerçekleşecek. 
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, geçtiğimiz yıl ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştı.  Bu yıl 13. gerçekleştirilecek olan Travel Turkey İzmir’ Fuarına Elazığ da katılım sağlayacak. 
 
Fuara, Elazığ Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde, Elazığ’da bulunan ve Kültür ve Turizm Bakanlığından İşletme Belgeli otellerimiz ve seyahat acentaları da katılım sağlayacak.
 
Fuarda Elazığ’ın doğal güzelliklerinin ve tarihi mekanlarının bulunduğu posterlerle süslenecek. Standımızda, Fuar süresince Müdürlüğümüzce hazırlanan tanıtım materyalleri, broşür, harita, gezi rehberi, afişler standımızı ziyaret eden misafirlere dağıtılacak, ziyaretçilere yöresel Ağın Leblebisi, Orcik, Pestil, Badem İçi, Badem Şekeri ve Çedene Kahvesi ikram edilecek.
Tarihi ve kültürel mirasıyla Harput, Palu, Hazar Gölü ve Batık Şehir, Keban Çırçır Şelalesi, Hazarbaba Dağı ve Kayak Merkezi, Golan Kaplıcaları, Saklıkapı ve Karaleylek Kanyonu ile tarihin ve güzelliklerin bir arada olduğu  “Huzur Adası Elazığ” bu Fuar’da tanıtılacak.
 
Fuar boyunca ilimiz tüm yönleriyle tanıtılarak turizm işletmelerimiz ile tur operatörleri ile sektör yatırımlarıyla görüş alış verişinde bulunulacak. Elazığ'ın turizm alanındaki yerini geliştirip geliştirecek imkânlar ve fırsatlar sunup fuarın resmi açılışı 05 Aralık 2019 Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek.
 
05 Aralık 2019 Perşembe, 16:19
192 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TURİZM SEKTÖRÜ İZMİR TURİZM FUARINDA BULUŞACAK