1827 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TÜMSİAD DAN SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
TÜMSİAD DAN SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde TÜMSİAD Elazığ Şubesi olarak Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve Yönetim Kurulunu ziyaret ettik.
 
Ziyarette özellikle TÜMSİAD Şubemizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında İl Başkanı İbrahim Beyi bilgilendirdik. Son zamanlarda yaşanan olaylar ve Amerika’nın KUDÜS kararı ve Türkiye’nin bu durumdaki hassasiyetlerini konuştuk.
 
Özellikle İl Başkanımız İbrahim Bey merhum Erbakan Hocamızın bundan önceki süreçlerde bu konular ile ilgili neler söylediğini ve bugün bu ülkelere kafa tutabilmenin Ekonomik özgürlükten geçtiğini, ülkemizin sanayi hamlesinin yanında gençliğinde hem vatan, hem bayrak, hem de inanç ve maneviyat noktasında da tam bir doyuma ulaşması gerektiğini aktardı.
 
Zalimlerin zulmünün Allah ın izniyle yanlarına kar kalmayacağını, mazlum coğrafyadaki Müslümanların sıkıntılarının elbet bir gün biteceğini zalimlerin kıyamet günü bu yaptıklarının cezasının verileceğini ve Allah ın nurunu muhakkak tamamlayacağını konuştuk.
 
Son zamanlarda ilimize gelen yatırımcılar ve yatırımcıların ilimize katacağı ekonomik kazançların neler olduğu hakkında görüştük.
 
Bize karşı göstermiş olduğu sıcak ve samimi yaklaşmalarından dolayı kendilerine teşekkür edip sık sık bir araya gelip görüşmek üzere sözleşip ayrıldık.
 
12 Aralık 2017 Salı, 16:04
1827 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
TÜMSİAD DAN SAADET PARTİSİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET