604 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TSO Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN Medya Toplumun Sesi ve Gözüdür
TSO Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN Medya Toplumun Sesi ve Gözüdür
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle yaptığı açıklamada, medyanın kalkınma ve gelişmede çok önemli bir oynadığını belirterek tüm medya mensuplarına destekleri nedeniyle teşekkür etti…
 
Başkan ARSLAN mesajında, "Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev icra etmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir.
 
Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerinde bulundu.
 
 
 
09 Ocak 2019 Çarşamba, 21:07
604 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TSO Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN Medya Toplumun Sesi ve Gözüdür