561 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TORAMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
TORAMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz geçtiğimiz hafta sonu yapılan Elazığ Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Şevket Toraman’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
 
SAYIN TORAMAN’LA HİZMETLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ…
 
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Şevket Toraman ve ekibi hafta sonu yapılan seçimlerde çok büyük bir oy fakrı ile yeniden başkanlığa ve yönetime seçilmişlerdir. Ben öncelikle Sayın Toraman ve yönetim kuruluna yeni dönemde başarılar diliyorum. Hizmet süremiz içerisinde Sayın Toraman ile özellikle şoför ve toplu taşıma sektörünün sorunları başta olmak üzere aynı komisyonlarda görev yaptığımız kurullarda ilimizin ve temsil ettiğimiz üyelerimizin menfaatlerinin korunmasına yönelik çok ciddi çalışmalar yaparak birliktelik sağladık. İnşallah bu yeni dönemde de yine aynı birlikteliğimizi sürdürerek hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu düşüncelerle yapılan seçimlerin camiaya ve ilimize hayırlı olmasını diliyor, tekrar başarılar temenni ediyorum” dedi.
 
 
KAZANAN ELAZIĞ OLMUŞTUR…
 
Elazığ Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Şevket Toraman’da yaptığı değerlendirmede Başkan Alan’ın her zaman kendilerinin yanında yer aldığını ifade ederek, “Ben öncelikle bu nazik ziyaretiniz ve temennileriniz için arkadaşlarım ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Sayın İdris Alan Başkanım geride kalan dört yıl boyunca her şartta bizimle birlikte hareket etmiş, her sorunumuza koşmuş ve ilgili makamlara taşıyarak çözüm üretilmesine katkı sağlamıştır. En sıkıntıda olduğum dönemlerde aile yakınlarımdan önce beni aramış dost ve kardeş elini uzatmaktan imtina etmemiştir. Odamız seçim sürecinde de yine bu kadirşinaslığını göstermiştir. Ben de bu vesile ile kendisine teşekkürlerimi arz ediyorum. Odamız seçimleri artık geride kaldı. Bir bayrak ve hizmet yarışı oldu. Üyemiz samimi olarak hizmeti ve yapılanları unutmadığını ve vefasını sandıkta göstermiştir. Seçimin kazananı Elazığ ve üyelerimiz olmuştur. Ben yeni dönemin camiamıza ve ilimize hayırlara vesile olmasını diliyor, en derin saygılarımı arz ediyorum” şeklinde konuştu. 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
10 Ocak 2018 Çarşamba, 15:58
561 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
TORAMAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ