12999 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TORAMAN SERT KAYAYA 'MI ÇAPTI
TORAMAN SERT KAYAYA  MI ÇAPTI
Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın seçiminde başkanlığa aday olacağını açıklayan Halil Saraç,Eğer omuz omuza, el ele, Yanyana, olabilirsek 2000’e yaklaşan üye sayısı ile önümüzde duracak bir engel olmadığını herkes görecektir”dedi.
 
Başkan Adayı Saraç yaptığı basın toplantısında,”Malumunuz olduğu üzere Yakın zamanda ilimizin önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimleri yapılacaktır.
 
Bugün burada toplanmamızın asıl amacı da Oda başkanlığına değerli basınımız aracılığı ile aday olduğumuzu değerli oda üyeleri ve halkımıza duyurmaktır.
 
Biz bu kararı alırken çok geniş kesimlerden oluşan kişi ve STK temsilcileriyle istişarelerde bulunduk. Sonunda harama uzanmamış, kire çamura bulaşmamış ellerimizi size uzatmaya karar verdik.
 
Asla karanlık tabir edilen kişi ve odaklarla bir araya gelmemiş ve gelmeyecek, olan bu kardeşiniz, Allah’ın izni ve sizlerin de teveccüh göstermesi ile muvaffak olacaktır diye ümitliyiz.
 
Atalarımız der ki, yol yürüyenin, emanet taşıyanındır. Eğer nasip olur emaneti omuzlarımıza yüklerseniz sorunlarımız var çözüm çarelerini belli bir grup veya zümre ile değil sizlerin teveccühünü kazanan temsilciler ile beraber çözeceğiz.
 
Buradan basınımız aracılığıyla duyurulmasını istiyorum ki size tek bir söz verebilirim. Adaletli olmak, şeffaf olmak. Değerli oda mensuplarının karakterlerini, şahsiyetlerini, kişiliklerini kendi karakterimiz, şahsiyetimiz ve kişiliğimiz olarak bilmektir.
 
Eğer omuz omuza, el ele, Yanyana, olabilirsek 2000’e yaklaşan üye sayısı ile önümüzde duracak bir engel olmadığını herkes görecektir”dedi.
06 Ağustos 2017 Pazar, 19:29
12999 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TORAMAN SERT KAYAYA MI ÇAPTI