1138 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TKDK ev sahipliğinde İstişare Toplantısında Buluştu
 
TKDK Elazığ İl Koordinatörü Ülkü (ALTUNDİŞ) YILDIZ’IN  ev sahipliğinde   İl Gıda Tarım  ve Hayvancılık Müdürü , Şube Müdürleri ve Bakanlığın Bağlı Kurumlarının Yöneticilerinin Katıldığı Toplantı Yaklaşık 2 saat sürdü.
 
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörlüğü teras katında kahvaltılı toplantıda gündemdeki konular görüşüldü. Özellikle Başbakan Binalı YILDIRIM’IN Diyarbakır da yaptığı konuşmasında açıkladığı ve  Elazığ’ında dahil olduğu 23 ili  kapsayan ''Doğu ve Güneydoğu Yatırım-Destek Hamlesi'' programı hakkında istişarede bulunuldu. 
T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının taşra teşkilatları olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde bu programın en efektif şekilde yürütülmesi ve Elazığ ilinin bu programdan optimum seviyede yararlanılması için değerlendirmelerde bulunuldu.
 
Toplantı  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörü Ülkü (ALTUNDİŞ) YILDIZ’IN il koordinatörlüğü çalışmaları hakkında yaptığı bilgilendirme ile son buldu.
 
21 Eylül 2016 Çarşamba, 13:14
1138 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
TKDK ev sahipliğinde İstişare Toplantısında Buluştu