1834 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Terörün kökünü kazıyacağız”
Terörün kökünü  kazıyacağız
Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı yeni yönetim kurulunu tebrik etmek üzere Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret etti.
     
Milletvekili Ejder Açıkkapı Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret ederek cemiyetin yeni yöneticilerine başarı temennilerinde bulundu.
 
Meclisin kısa süreli ara vermesinin ardından Elazığ’a gelen Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine bir ziyaret gerçekleştirerek cemiyet yöneticilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Açıkkapı’yı Cemiyet Başkanı M.Nafiz Koca, Başkan Yardımcıları Murat Turan, A.Paki Kaymaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Geç karşıladı.
 
ÖNCELİK TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIMAK
 
Karşılıklı görüş alış verişlerinin yapıldığı ziyarette Milletvekili Açıkkapı meclis çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bütçe Komisyon Çalışmalarından dolayı yoğun bir mesai harcadıklarını belirten Açıkkapı, açıklamalarında hükümetin dış politika ve terör eylemleri ile ilgili politikalarına da değinerek şu anda hükümet olarak önceliklerinin son günlerde şiddetini arttıran terörün kökünü kazımak ve halkın huzurunu sağlamak olduğunu söyledi.
 
ULUOVA SULAMASI PROGRAMA ALINDI
 
Elazığ ile ilgili de yapmış oldukları çalışmalara da değinen Milletvekili Açıkkapı, özellikle şehrin tarımsal konularda önünün açılması gerektiğine inandıklarını söyleyerek bu kapsamda Uluova’nın sulanmasını programlarına dahil ettiklerinin altını çizdi.
 
HALKIMIZ RAHAT OLSUN
 
Yapmış oldukları tüm çalışmalarda Sivil Toplum Kuruluşlarının önerilerini ve desteklerini de beklediklerini ifade eden Açıkkapı, son günlerde artan terör eylemlerinden ve buna paralel olarak da üretilen canlı bomba dedikodularından dolayı halkın huzursuz olduğunu söyledi. Bu huzursuzluğun giderilmesi için önemli adımlar atacaklarını belirten Açıkkapı, Elazığ’ın huzur adası olduğunu tekrarlayarak halkımızın tedirgin olmasını gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını devlet güvenlik birimlerinin sürekli aktif halde olduğunu belirtti.
 
HASTANEDE SIKINTI YOK 
 
Cemiyeti ziyaretlerinde Doğukentte yapımına başlanılan şehir hastanesinde çalışmaların iki haftadan beri neden durdurulduğu yönünde bir soru yöneltilmesi üzerine ise Açıkkapı, her hangi bir sıkıntının olmadığını, yeni sezon çalışmaları için kısa süreli bir ara verilme olabileceğini söyleyerek hastanenin verilen tarihte bitirilerek hizmete açılacağını tekrarladı.
 
 
 
21 Mart 2016 Pazartesi, 13:34
1834 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Terörün kökünü kazıyacağız