1184 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
İstanbul’da gerçekleşen ve 44 vatan evladımızın şehit düştüğü 162 kişinin yaralandığı hain bombalı saldırıyı Elazığ Gökler Hukuk Bürosu olarak şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, başta emniyet teşkilatımız olmak üzere kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.
 
Vakit, bu hain saldırılar karşısında millet olarak birliğimizi kardeşliğimizi vatan sevgimizi daha da pekiştirerek tek vücut olduğumuzu o karanlık güçlere ve taşeronluğunu yapan kanlı terör örgütlerine gösterme zamanıdır.
Bu millet bin yıldır bu topraklarda huzuru barışı güveni sağlamış 3 -5 çapulcuya meydanı bırakmamış ve bundan sonrada bırakmayacaktır.
 
Milletçe tek yumruk olacağız ve bizi ayrıştırmak bölüp parçalamak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Bu topraklarda kader birliği yapmış milletimiz bu oyunlara asla gelmeyecek, söz konusu vatansa gerisi teferruattır inanç ve bilinciyle hareket ederek hainlere gereken cevabı vereceğiz. Şehitlerimizin kanıyla yoğrulmuş bu topraklar, bizim için namustur şereftir asla kimseye çiğnetmeyeceğiz, yılmayacağız, korkmayacağız. Düşmana inat bir olacağız diri olacağız.
Allah bizi bölüp parçalamak isteyenlere fırsat vermesin. Bu düşüncelerle tekrar milletimizin başı sağ olsun.
 
Avukat İbrahim GÖK
Gökler Hukuk Bürosu
 
14 Aralık 2016 Çarşamba, 19:07
1184 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TERÖRÜ LANETLİYORUZ