1321 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANET VE NEFRETLE KINIYORUZ"
TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANET VE NEFRETLE KINIYORUZ
Hakkari'nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde teröristlerce gerçekleştirilen saldırı ve sonrasında çıkan çatışmada çok sayıda şehit ve yaralı haberinin ardından Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yazılı bir açıklama yaparak, terörü bir kez daha lanetlediklerini ve şehitlere rahmet dilediklerini ifade etti.
 
Başkan Alan açıklamasında; “Özellikle son günlerde ülkemizin bir çok bölgesinden bölücü terör örgütü tarafından hain saldırı ve tuzaklarla polis ve askerlerimizin şehit haberlerini çok büyük bir üzüntü ile takip etmekteyiz. Son olarak, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde askerlerimizin şehit düşmelerine ve yaralanmalarına neden olan menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bölücü terör örgütünün hain saldırısında şehit düşen güvenlik güçlerimizin acısı milletçe yüreğimizi dağlamaktadır. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kast eden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.
 
Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında, aziz milletimiz tarihi süreç içerisinde olduğu gibi yine birlik ve beraberlik içinde kararlı bir duruş sergileyeceklerdir. Bu vesile ile, Elazığ iş dünyası olarak Dağlıca’daki menfur saldırıyı bir kez daha lanetliyor, aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah(c.c)’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum” dedi.
 
07 Eylül 2015 Pazartesi, 13:14
1321 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TERÖRÜ BİR KEZ DAHA LANET VE NEFRETLE KINIYORUZ