970 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
TERÖRE LANET MİTİNGİ / ELAZIĞ KAMUOYUNA TEŞEKKÜR
TERÖRE LANET MİTİNGİ  ELAZIĞ KAMUOYUNA TEŞEKKÜR
10 Aralık tarihinde bölücü terör örgütü tarafından İstanbul’da yapılan hain terör saldırısı tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da nefretle karşılanmıştır. Soğuk ve olumsuz hava koşullarına rağmen Elazığ’ın yiğit insanları teröre karşı tek yürek olmuş ve bir kez daha devletinin ve ülkesinin yanında olduğunu haykırmıştır. Aziz şehir Elazığ’ın onurlu tavrı, terörün Türkiye'yi bölemeyeceğini hatta daha da kenetleyeceğini göstermiştir.
 
Ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyen şer odaklarına halkımız gereken cevabı vermiştir. Aziz milletimiz “bir” olduğunu, “beraber” olduğunu ve hainlere karşı “dimdik”  ayakta olduğunu iç ve dış düşmanlara karşı gür bir seda ile haykırmıştır.  Elazığ’da ve tüm Türkiye sathında sergilenen bu milli duruş var olduğu sürece şer odakları hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.
 
Milletimizin huzuruna, ülkemizin istiklal ve istikbaline kast eden hainler, bu ihanetlerinin hesabını verecek ve döktükleri kanda boğulacaklardır. PKK, DEAŞ, FETÖ adı ne olursa olsun tüm terör örgütleriyle mücadelemiz bir tek terörist kalmayana kadar sürecek ve hain örgütlere hak ettiği ders verilecektir.
 
Bu vesile ile bir kez daha aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Elazığ'daki teröre lanet yürüyüşüne iştirak eden kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerine, siyasi partilerin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşları ve temsilcilerine, emniyet ve TSK teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi bugün de, vatanseverlik ve milli birlikten yana tavır koyan aziz şehrin aziz insanlarına selam, saygı ve şükranlarımı iletiyorum.
 
                                                                           Ömer SERDAR - Elazığ Milletvekili / TBMM Başkanlık Divanı Üyesi  
14 Aralık 2016 Çarşamba, 19:01
970 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TERÖRE LANET MİTİNGİ ELAZIĞ KAMUOYUNA TEŞEKKÜR