2180 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Terör Gazilerine Geçmiş Olsun Ziyareti
Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile birlikte Bingöl ve Tunceli’de bölücü terör örgütü ile girilen çatışmalarda yaralanan asker ve polisleri ziyaret etti.
 
Geçtiğimiz günlerde Bingöl ve Tunceli’de bölücü terör örgütü ile girilen çatışmalarda yaralanan bir asker ve iki polisin tedavileri Fırat Üniversitesi Hastanesinde devam ediyor.
 
Çatışmalarda yaralanan polisler ile askeri birlikte ziyaret eden Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yaralılara geçmiş olsun temennisinde bulundular ve aileleri ile görüştüler.
 
Vali Zorluoğlu ve beraberindeki heyete Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ve Hastane Başhekimi Prof. Dr. Sait Berilgen hastaların durumu hakkında bilgi verdiler.
 
Ziyarette bir değerlendirme yapan Vali Zorluoğlu, “Sizlere verdiğiniz hizmetler için teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarınız şehitlik siz de gazilik mertebesine erdiniz. Devletimiz adına bizler sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Bu vatan sizlerin fedakârlıklarınızla ayakta durmaktadır.
 
Sizlere Allah’tan acil şifalar temenni ediyoruz” dedi.
 
Bu vatan onların fedakârlıklarıyla ayakta…
 
Terör gazilerimizi ziyaret ettik.
 
04 Ağustos 2016 Perşembe, 23:48
2180 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Terör Gazilerine Geçmiş Olsun Ziyareti