3009 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Temizer; “Palu Bizimle Yürüyor”
Temizer Palu Bizimle Yürüyor
Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Yavuz TEMİZER, seçim çalışmaları kapsamında Palu ve Beyhan’da esnaf ziyaretlerinde bulundu. Palu’dan gördükleri ilginin kendilerini gayet memnun ettiğini belirten Yavuz TEMİZER, “Moral bulduk. Partimiz adına çok mutluyuz, ama Palu adına üzülüyoruz; Palu böyle kalmamalıydı.” dedi.  Herkesin iktidardan şikayetçi olduğunu da söyleyen TEMİZER, “Bizden bir tek şey istediler. Seçildikten sonra da gelin diyorlar. Vekillerin gelmediğinden şikayetçiler. Biz 7 Haziran’dan sonra da burada olacağız. Siyasete yeni bir anlayış getireceğimizi söyledik.  ” şeklinde konuştu.
 
Palu’nun birileri tarafından oy deposu olarak görüldüğünü ama Elazığ’ın her tarafı gibi Palu’nun da hizmetten mahrum kaldığını söyleyen Yavuz TEMİZER şöyle devam etti:  Yıllarca oy deposu olarak gördüler Palu’yu ama buralara hizmet getirmediler. İnsanların elini sıkıp yüreğini okşamadılar. Bu yüzden de oy istemeye gelemiyorlar Palulu kardeşlerimizden.
Palulu Beyhanlı kardeşlerim de kararlarını vermişler.
 
Şimdiye kadar iktidardan hiçbir beklediklerini  alamadılar ama, şükür ki MHP var. Palu bizimle yürüyor artık. 7 Haziran’da Palu’dan çok farklı bir sonuç alacağız. Buraları oy deposu olarak görenler 7 Haziran akşamı yaşayacakları şok için tedbir alsınlar. Sandıklar açılmaya başlayınca ciddi sıkıntı yaşayacaklar. Palu da “daha yeter” diyor. Sayın adayımız Mehmet KARACA’nın sloganı Palu’da da karşılığını bulmuş.”
 
Seçimden sonra da her yere gideceklerini söyleyen TEMİZER,  “Biz Palu’nun, Beyhan’ın, Elazığ’ın vekili olacağız. Her partiden kardeşimizin vekili olarak farklı bir siyaset anlayışı getireceğiz. 7 Haziran’dan sonra da Allahın izniyle bu insanlar bizim elimizi bırakmayacak. Hep birlikte yürüyeceğiz ve Büyük Türkiye idealimize o yoldan gideceğiz.” diye konuştu.
 
07 Mayıs 2015 Perşembe, 13:19
3009 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Temizer Palu Bizimle Yürüyor