9119 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
"TAKIMIN DÜŞMESİNİ Mİ İSTİYORLAR?
TAKIMIN DÜŞMESİNİ Mİ İSTİYORLAR
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı 40 kere telefonla aradığını ancak cevap alamadığını belirterek, “Mücahit Yanılmaz benim için bitmiştir, bir daha da aramam” dedi.
 
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, kritik Karşıyaka maçı öncesi tesislerde basın toplantısı düzenleyerek takıma destek istedi. Öztürk, maddi sıkıntı içerisinde olan kulübün desteğe ihtiyacı olduğunu belirterek, özellikle söz verilen primlerin bir an önce ödenmesini istedi.
 
Başkan Selçuk Öztürk, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile ilgili de açıklamalarda bulundu ve sitem dolu sözler sarf etti.
 
Öztürk, Elazığspor’un kapatılmak istendiğini savunduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Elazığ Belediyesi maalesef Elazığspor’a sahip çıkmıyor. Elazığ Belediyespor’a verilen destek takımımıza Süper Lig’de iken verilmedi. Elazığspor kaderine terk edilmiştir. Takımın küme düşürülmesi ve kapatılması amaçlanıyor. Geçmiş dönemlerde Elazığspor’a birçok belediye başkanı kulüp başkanlığı yapmış. Şimdi nedense bizim başkanımız takıma sahip çıkmıyor. Mikrofonlara konuşuyor ama aradan 24 saat geçmeden sözünü unutuyor.
 
Bu doğru değil. Elazığ Belediyesi bugüne kadar 500 bin lira yardım yapmış. Onu da borç olarak vermiş. İlerde geri alacak. 1 yıldan fazla bir süredir ben hep sustum. Bundan sonra konuşacağım. Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde destek verilmezse bu şehirde olan biten her şeyi belgeleriyle açıklayacağım. Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ı Adana Demirspor deplasmanında iken tam 40 kere aradım, telefonlarıma cevap vermedi. Bu saatten sonra Mücahit Yanılmaz benim için bitmiştir. Daha da aramam. Ben ayak paspası değilim. Bu takım için ayak paspası oldum. Herkesin bir onuru ve gururu var.
 
Elazığ Belediyespor’a verilen destek maalesef bizim takımımıza verilmiyor. Bir tarafı yaparken bir tarafı yıkmamalıyız. Ben belediye takımının bir üst lige çıkmasına karşı değilim ama destek eşit oranda verilmeli. Umarım takım bu sıkıntılı günlerinden kurtulur. Yarınki maçı kazanamazsak sorumlusu ben değilim”
 
 
19 Mart 2016 Cumartesi, 11:12
9119 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
TAKIMIN DÜŞMESİNİ Mİ İSTİYORLAR