4150 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
STADYUM ARTIK KARANLIĞA MAHKÛM
STADYUM ARTIK KARANLIĞA MAHKÛM
Her seçim döneminde siyasilerin dillerine pelesenk ettiği Elazığ Şehir Stadyumunun elektrikleri de eski borçları yüzünden kesildi. Kesilen elektrikler yüzünden 72 saatten beridir sulanamayan zemin de SOS vermeye başladı.
 
GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ
 
Yapıldı yapılacak derken, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından sözü verilen ancak Milletvekillerinin duyarsızlığı ve dönemin Bakan’ının Elazığ’a bakışı açısından bir türlü yapılması gerçekleştirilemeyen Şehir Stadyumu “gölge etmeyin başka ihsan istemez” dedirten konuma geldi.
 
TALİHSİZLİKLER BİR TÜRLÜ BİTMİYOR
 
Elazığ kamuoyunun gösterdiği aşırı tepkilerden sonra 7 Haziran seçimlerinden önce gündeme alınan ve mevcut yerinde TOKİ tarafından yeniden yapılması için ihale süreci başlatılan Şehir Stadyumunda talihsizlikler bitmiyor.
 
STADYUM KARANLIĞA MAHKUM EDİLDİ
 
İhale sürecinin başlatıldığı, ihalenin 1. Oturumunun 18 Haziran tarihinde tamamlandığı, ikinci oturumunun da 27 Ağustos tarihinde yapılacağı duyurulan Stadyumun ihalesinin yapılması beklenedursun mevcut Stadyumun elektrikleri dün itibariyle eski borçları yüzünden karanlığa mahkûm edildi.
 
ZEMİN SOS VERİYOR SİYASİLER NEREDE?
 
Kesilen elektrikler yüzünden sıcakların giderek arttığı bu mevsimde 48 – 72 saattir sulanamayan zemin SOS vermeye başladı. Özellikle siyasilerin oturdukları yerde Elazığspor üzerinden siyaset yapmaları ve girdikleri seçimlerde Elazığspor yöneticiliği yaptıklarıyla övünenlerin bu talihsiz durum karşısında sessizliklerini koruması spor camiasının tepkilerine neden oldu.
 
14 Temmuz 2015 Salı, 11:55
4150 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
STADYUM ARTIK KARANLIĞA MAHKÛM