406 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
SİYONİST AMERİKAYI LANETLE KINIYORUZ.
SİYONİST AMERİKAYI LANETLE KINIYORUZ
Ülkü Tek Elazığ Şube Başkanı ve Türk Ziraat Yüksrk Mühendisler Birliği il temsilcisi Vedat Demirbağ abd hazine bakanlığı tarafından Adalet Bakanı ve İçişleri Bakanı için alınan yaptırım kararını kınadı.
Siyonist Amerikayı lanetle kınıyoruz.
 
TÜRKİYE CU HURİYETİ BAĞIMSIZ BİR DEVLETTİR..
 
Türkiye Cumhuriyeti, bağımsız bir hukuk devletidir. Hiç bir ülke haddini aşarak ülkemizin bağımsız hukuk dairelerinde yargılaması devam eden abd ve fetö ajanı bir papazı bahane ederek devletimizin bağımsızlığına halel getirecek şekilde içişlerine müdahale edemez. Abd'nin almış olduğu bu karar aslında sadece sıradan bir rahibe sahip çıkmanın ötesinde ortadoğuda tam bağımsız bir Türk Devletinin varlığından rahatsızlık duymasından kaynaklanmaktadır. Biliyoruz ve inanıyoruz ki, bin yıllık devlet geleneğine sahip Türk Devleti abd'nin yaptırımlarına taviz verecek ve teslim olacak bir kabile devleti değildir. Türkiye sizin sömürge devletiniz veya ortadoğuda görevli karakolunuzda değildir.
 
Türkiye üzerine yıllardır çeşitli terör örgütleri aracılığı ile yürüttüğünüz operasyonlara da papaz kılığındaki ajanlarınızada taviz vermeden devlet ve millet olarak her zeminde mücadele edeceğiz. Bakanlarımıza karşı rahip bahane edilerek alınan bu kararın aslında Türk Devletini köşeye sıkıştırmak için atılan adımlar olduğunu ve ekonomi başta olmak üzere ülkemize karşı yürütülen uluslar arası anlaşmalara uymayan bu davranışlara ve yaptırımlara mütekabiliyet esasına göre karşılık verilmesi gerektiğini, alınacak her kararda Devletimizin yanında olduğumuzu herkesin bilmesini istiyoruz. Bu topraklar abd ve onların piçlerinin at oynatacağı topraklar değildir. Türk Devleti de parmak sallayıp talimat verme cüretini gösterecekleri bir devlet değildir. Başta abd'li yetkililer ve onların işbirlikçileri haddini bilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti bakanlarına karşı alınmış olan bu kararı kınıyor hükümetimizin alacağı karşı kararlarında sonuna kadar yanında olduğumuzu belirtiyoruz.
 
02 Ağustos 2018 Perşembe, 23:14
406 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
SİYONİST AMERİKAYI LANETLE KINIYORUZ