968 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Silahlı Kavga'da Ölü Sayısı 2’ye Yükseldi
Silahlı Kavgada Ölü Sayısı 2’ye Yükseldi
Elazığ’da geçtiğimiz gün Hayvan otlatma yüzünde çıkan kavga’da 1 kişi ölmüş 2 kişide yaralanmıştı.
 
Tedavi altına alınan yaralılardan bir kişi daha hayatını kaybetti.Olay dün Elazığ Merkez Çöteli köyünde meydana gelmişti.
 
Hayvan otlatan Rahim ile Kerim Özel kardeşlerle hayvan otlatma meselesi yüzünden H.Y ile tartışmış ve tartışmaya Bedri Özel’de dahil olmuştu. Bir süre sonra yanındaki silahla amca ve yeğenlere kurşun yağdırmış Bedri Özel olay yerinde hayatını kaybetmişti, Rahmi ve Kerim Özel de ağır yaralanmıştı.
 
Hastanede tedavileri devam eden kardeşlerden Rahim Özel de bu gün yapılan tüm tedavilere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 
Olaydan sonra kaçmaya çalışan H.Y. Jandarma ekipleri tarafından Petrol istasyonunda yakalamış ve gözaltına almıştı.
 
Gözaltına alınan zanlı bu gün çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, görgü tanıklarının ifadelerine göre ; Yaşanan tartışma sırasında Y.H.’nin ilk önce belindeki tabancayı çıkartıp Rahmi ve Kerim kardeşleri vurarak yaraladığı, ölmediklerini anlayınca evden tüfek getirdiği, o tüfeğin de ateş almaması üzerine Rahim Özel’in başına dibçikle vurduğu belirlendi.
 
Daha sonra tekrar eve giden bu sefer pompalı tüfeği alan zanlının aracına binerek kendisine hakaret ettiğini iddia ettiği Bedri Özel’i takip edip arabanın içinden ateş ederek öldürdüğü öğrenildi.
08 Eylül 2018 Cumartesi, 10:24
968 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Silahlı Kavgada Ölü Sayısı 2’ye Yükseldi