05 Temmuz 2018 Perşembe, 1149 kişi okudu
KEREM SEÇER
ŞEYTANIN 7 HAMLESİ BAŞARAMAYACAKSINIZ
Ne zaman  Siyah bir öfke, Kızıl bir Hiddet, sarı bir hüzün  sarmalarsa yüreğimi, O an  tutuştur elime  Kalem, O an öfke Sıçırıkları nın üzerinde dolaşacağı Beyaz kağıda  Demokratların Oy verme yarışındaki  ruh  hali gibi ipin ucunu koy verir devrik cümlelerim.
 
Ceylan ile  başlayıp en son Leyla ile kararan/ Katile dair izleri Karartan bir vahşetin, sıradan bir çocuk kaçırma eylemi olduğuna olan  inancım ilk olayda sıradan bir kaçırma olayı değil planlı bir kaçırma olayı  olarak iz bırakmıştı  zihnimde, 
 
Her ne kadar  bu zihnimi işgal eden düşünceye  odaklanmadan  her kes gibi bende sıradan bir kaçırma olayı gibi bakmaya çalışıyor olsam da, bir sinema şeridi gibi gözlerimin önünden geçen  son 10 yılın Kaybolan ve kaçırılan çocuk  verileri geliyor.
 
Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) Adli İstatistik verilerine göre, 2008-2016 yılları arasında resmi olarak kayıp müracaatı yapılan çocuk sayısı 104 bin 531' Bu rakamın 59 bin 435'i kız çocuklarından oluşuyor.
 
Bu ülkede  Çocuk kaçırma ve  tecavüz vakıaları  40 yıldan beri  olan  fakat aradaki zaman dilimi olarak en erken 3-4 yıllık periyodik aralıklarla  Oluyordu,  ancak  2008 yılında hız kazanarak  4 bin 517çocuk kayıp ve kaçırılma olayı yaşarken, 2015 yılında 17 bin 706 gibi  korkunç bir rakama ulaşması sonucu  Bunun arkasında  bir oyun  bir plan  bir strateji olduğuna inanmaya başladım.
 
İnandıklarımı Yazarken  Bir çoğunuzun Yine bir  KOMPLO TEORİSİ  diye düşüneceğinizi tahmin  etsem de, Yıllardır  Siyonizm ve onun uç karakol görevini üstlenmiş Küresel küfür cephesinin ne tür stratejiler geliştirerek, kendilerine boyun bükmeyen  devletlerin Boyun bükmesini  Sağlamaya çalıştıkları ve sağladıklarına vakıf  olduğumdan dolayı Siz Komplo teorisi deseniz de  Ben anlatmak istediklerime inanıyorum. 
 
Ortada Bir Hedef var. Yerli ve milli değerleri öne çıkararak  İstikrarla Büyümeye  ve gelişmeye Başlayan bir Türkiye ve bu Türkiye nin  başında  olan Reis lakaplı Recep Tayyip Erdoğan.
 
Zira O Gezi olayları sonrası 24 Eylül 2014 te BM kürsüsünden  DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR  diyerek başladığı Konuşmasında Bir konunun altını kalın çizgilerle çizerek şöyle '''   Çocukların öldüğü ve öldürüldüğü bir dünyada kimse masum değildir. Kimsenin can güvenliği yoktur, hiç kimse sürdürülebilir refah içinde olamaz. 
 
Sadece geçen yıl 5 yaşın altında 6 milyon 300 bin çocuk hayatını kaybetti. Suriye'deki savaşta, 17 bin çocuk hayatını kaybetti, 375 bin çocuk yaralandı, 19 bin çocuk en az bir organını kaybetti. 
 
Bu yıl içinde, Filistin'in sadece Gazze Şeridi'nde, en modern ve ölüm saçan silahların doğrudan hedefi olarak 490 çocuk katledildi, 3 bin çocuk yaralandı" diyordu
 
Gezi Olayları ile sahneye çıkarılan Ekmek Almaya Giden Çocuk (!) fragmanı ardından  Siyonizmin Uç karakol görevini üstlenmiş Küresel küfür cephesi  düğmeye basarak bir çocuk gölgesinde  ülkeyi iç savaşın eşiğine  getirme hesapları Yaptıkları ve ekmek almaya giden çocuğun katillerinin olay mahlinde boy gösteren  Graham Fuller,i işaret ettiğini göstermesi ardından, Aşama Aşama iç savaşın içerisine çekilmeye Çalıştıkları Türkiye stratejilerine yeni bir strateji ilave ederek vakti geldiğinde  hayata geçirmeyi planladılar.
 
Sırasıyla, Gezi ile  Başaramadıkları iç savaş, tencere tava  ile sokaklara yayılırken  ön plana sürülen Çocuk ve kadınların olması geleceğin duygu istismarında kullanılmaya elverişli karekter profili de tamamlamış oluyor ve bu profili harekete geçirmek için zaman  bekleniyordu.
 
Derken 15 Temmuz askeri Terör kalkışması ile Türkiyenin kendilerine  Boyun bükmesini bekleyen Küresel küfür cephesi Bu hamlesindede Başarısızlığa uğrayınca, Bu kez Ekonomik darbe girişiminde Bulunarak  Türk lirasının  Dolar karşısında değer kaybetmesi Ülkede döviz rezvleri üzerinden Halkı Psikolojik  manipülasyonla kışkırtmaya çalışmaları yanı sıra  Mutfağın Can damarı olan Soğan-Patates fiyatlarındaki aşırı yükselmede  istedikleri sonucu vermeyip  Halkın 24 Haziranda yapılan seçimde Reise desteğinin devam etmesi  ve zımnen  Halk  siz soğan patatesle  gelirseniz  bizde sizin elinize bir hıyar vererek geri göndeririz demeleri  karşısında , Şeytanın 7.hamlesi için düğmeye basıldı.
 
Çocuk kaçırma ve Cinsel istismar.
 
Hemen belirteyim ki, Bir konuda birden fazla şeyin üst üste gelmesi tesadüf değildir, Önceden planlanmış bir stratejinin Hayata geçirilmesi demektir ki, 
 
Bazı dış kaynaklardan aktarılan haberlere bakıldığında, Fetö terör örgütü başı olan ''Fetullah Gülen ile 11 gün'' adlı kitapta sorulan bir kendisine soruya verilen cevap manidardır.
 
''' Bir Ülkede İç karışıklık ve Kaos Çıkartılmak isteniyorsa, O Ülkede Çocuk Kaçırma,Öldürme ve Çocuk Tecavüzü eylemleri,Kadınlara Tecavüz Ve Öldürme eylemleri Yükselişe geçer ''' 
 
Bu stratejinin Hayata geçirilme zamanlaması da gayet iyi planlanarak Tam Yaz Kur'an Kurslarının Başladığı Günlere denk gelmesi,Aileler üzerinde Oluşturulmaya çalışılan Bir Psikolojik baskı sonucu Çocukların Kuran Kurslarına  Göndermelerini  Engellemek için Din adamlarını karalayan paylaşımların sosyal medya üzerinden yaygınlaştırılması, Diğer yandan görsel medyada  pembe dizilerde oynayan aktiristlerin bu yönde yaptıkları açıklamalar ile aileler üzerinde  olumsuz etkiler bırakacak içerikte olması  akla bir Dip dalga operasyonunu getirmekte.
 
Kökü Dışarıda Olan  Siyonist kuruluşlardan  Lions ve Rotary Kulüpleri Kitlesel Protesto eylemleri için Büyük şehirlerde ''çocuğuma  dokunma '' temalı Yürüyüşlere öncülük etmeleri Son zamanlarda  yaygınlaşan bu çocuk kaçırma  ve cinsel istismar olaylarının sorumlu adresi oldukları açıkça ortaya konmuş oluyor. 
 
Bu kanıya , Şu ''' KATİL OLAY YERİNDEN AYRILMAZ '' Siyonist stratejisi ile varmış oluyorum ki,  Gerek Eylülün katil zanlısının İlk günden itibaren Arama tarama işlemlerine  katılması, Gerekse  Leyla'nın Katil zanlısı olan Amcası  arama tarama eylemlerine katılmış olması ile birlikte, Türkiye de ilk Kitlesel Yürüyüş  tertip Komitesinin Lions Kulübünün  Olması  Şeytanın 7. Hamlesi olarak Türkiye de bir iç kargaşa çıkarmak Toplumu kamplara bölmek istemeleri  Sizlerin Bu düşüncelerime  Bir Komplo Teorisi  gözüyle baksanız da, Ben Reise karşı düzenlenen  bir darbe  türü olduğunu Düşünüyorum,
 
Fakat Başaramayacaklar... 
 
selam ve du ile...
  
 
 
 
 
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
ŞEYTANIN 7 HAMLESİ BAŞARAMAYACAKSINIZ