337 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
“Sempatizanlarımızı Tahrik Etmek, Camiaları Karşı Karşıya Getirmek İsteyen Art Niyetlilerin Çabası Beyhudedir
Sempatizanlarımızı Tahrik Etmek Camiaları Karşı Karşıya Getirmek İsteyen Art Niyetlilerin Çabası Beyhudedir
Sosyal medyada sahte hesaplarla bir takım insan müsveddelerinin Cumhur ittifakına zarar vermek istediğini vurgulayan MHP Belediye Meclis Aday Adayı Alpay GÖKÇE “Sempatizanlarımızı tahrik etmek, camiaları karşı karşıya getirmek isteyen art niyetlilerin çabası beyhudedir” dedi.
 
MHP Belediye Meclis Aday Adayı Alpay GÖKÇE, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, cumhur ittifakını bozmak isteyen güruhlara sert tepki gösterdi. GÖKÇE, Ak Parti ve MHP camiasına sağ duyu çağrısı yaparak algı yapmak isteyen bu tür hesaplara prim verilme,mesini istedi.
 
GÖKÇE yaptığı açıklamada “Ülkücü camiaya ve MHP ye gönül vermiş çok değerli dostlar, büyüklerim, kardeşlerim;Son zamanlarda bazı fake ( sahte ) hesaplardan bir takım insan müsvetteleri Cumhur ittifakına zarar vermek, Ak Parti ile MHP camiasını karşı karşıya getirmek için uğraş veriyor fitne ve tefrika üretiyorlar. Aklı başında olan insanlar bunların hangi amaç ve mesnetle yapıldığını bilir anlar.Gaye toplumda gerilim yaratmak seçimi sabote etmektir. MHP ye gönül veren hiçbir insan kirli, çirkef siyasetin tarafı olmaz. Bizler projelerimiz, gayretimiz, söylem ve müspet davranışlarımızla bir seçim süreci yürütmek istiyoruz ve son gün son saate kadar da böyle olacaktır” diye konuştu.
 
 Ülkücü edep, adap ve duruşlarından asla ödün vermeyeceklerinin altını çizen GÖKÇE “ Her kim art niyetli bir süreç yürütmenin gayreti içerisinde olup sahte hesaplar üzerinden algı üretmek isteyip siyaset dizaynı yapmak isterse elleri kirli yüzleri kara çıkacaktır.İnsanlarımız temiz siyaset beklentisinden yanadır çamur siyasete prim tanımayacaktır. Sempatizanlarımızı tahrik etmek, camiaları karşı karşıya getirmek isteyen art niyetlilerin çabası beyhudedir. Halk temiz siyaseti arzu edip çamurlaşanları başarısızlığa mahkum edecektir” diye kaydetti.
 
Ülkücü camia olarak  kim ne şekilde saldırırsa saldırsın kendilerinin  şerefli bir yarışın tarafı olacaklarını belirten Alpay GÖKÇE  “Oyunlara malzeme olmayalım sadece çalışıp iş üretelim. Halk herşeyi görücek kadar ariftir. Cumhur ittifakı dokusunu bozmak isteyenler sağduyu sahibi insanlar nezdinde affedilmeyecek ve bu doku asla bozulmayacaktır.Tüm dost ve kardeşlerime tavsiyem her günü iyi değerlendirip son güne kadar dürüst, ilkeli ve seviyeli bir şekilde çalışmalarıdır.Allah'ın da yardımı ile inşallah başaracağız çalışkan, adil, iş, aş, istihdam üreten bir belediyecilik anlayışını insanımızla buluşturacağız” ifadeleriyle açıklamasını sonlandırdı.
05 Şubat 2019 Salı, 23:15
337 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Sempatizanlarımızı Tahrik Etmek Camiaları Karşı Karşıya Getirmek İsteyen Art Niyetlilerin Çabası Beyhudedir