157 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Şekerdağ İle Erol’a Yoğun İlgi
Şekerdağ İle Erol’a Yoğun İlgi
Seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunan Başkan Adayı Ali Şekerdağ ile Milletvekili Gürsel Erol’a vatandaşlar her zaman olduğu gibi yine yoğun ilgi gösterdi.
 
İYİ Parti ve CHP'nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun tempoda devam ediyor.  Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulunan Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’a CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da eşlik etti.
 
İlk olarak Hürriyet Caddesi üzerinde ziyaretlerde bulunan Şekerdağ ile Erol, ardından Saray Camii Meydanı’ndaki esnafları gezdi. Burada esnaf ve vatandaşlarla bire bir sohbet eden Şekerdağ ile Erol, yaklaşan yerel seçim için destek istedi. Daha sonra sırasıyla Şıra Meydanı, Saman Pazarı ve Buğday Meydanını da ziyaret eden Şekerdağ ile Erol’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
Vatandaşların her yerde kendilerine kucak açtığını belirten Başkan Adayı Şekerdağ, gösterilen ilgi ve alakadan oldukça memnun olduklarını belirterek, amaçlarının gönüllerde yer almak olduğunu vurguladı.
22 Mart 2019 Cuma, 13:31
157 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Şekerdağ İle Erol’a Yoğun İlgi