1263 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Şampiyon Perilerden, Arslan’a Ziyaret!
Şampiyon Perilerden Arslan’a Ziyaret!
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan futbol takımının şanssız bir dönemde olduğu bu anlarda İl Özel İdare’nin bu şampiyonluğunun şehre mutluluk getirdiğini söyledi…
 
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde sezona Federasyon Kupası şampiyonluğuyla başlayan ve sezon sonu play-off mücadeleleri sonucu Süper Lig’e yükselerek duble yapan Elazığ İl Özel İdare’de yönetim, teknik heyet ve sporcular, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile bir araya geldi.
 
Sabuncu: “Elazığ’ı en iyi yerlerde temsil etmek istiyoruz”
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti esnasında bir değerlendirme yapan Elazığ İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu 5 yıllık bir maziye sahip olduklarını belirterek, “Bu sene iki kupayı kendimize hedef belirlemiştik. Buna göre takımımızı oluşturduk. Her iki kupayı da Allah’a şükür, Elazığ’da bir ilk olarak ilimize kazandırdık. Sizlerde her zaman bizimleydiniz. Bu anlamda kupamızı Elazığımız’a hediye ediyoruz. Bu güzelliği Elazığ’ın gündeminde sürekli tutmak istiyoruz. Bundan sonraki süreçte de birlikte olalım istiyoruz. Şehrin tanıtımı ve spor için yaptıklarınızı biliyoruz. Elazığ’ı basketbolda en iyi yerlerde temsil etmek istiyoruz” dedi.
 
Arslan: “Şehrimizin her zaman yanında olacağız”
 
Başarıya kenetlenmiş bir ekiple bir arada olduklarını kaydeden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ise “Gerçekten çok gururluyuz. Şehrimizde futbol takımımızın şanssız bir dönemde olduğu bu anlarda sizlerin bu şampiyonluğa şehre mutluluk getirdi. Ben maçlarda hep bunu gördüm. İnanmış bir takım vardı sahada. Maçı kazanma adına hep birlikte hareket etme bize de yansıyordu. Farklı sonuçlar alarak lig tarihine adınızı yazarak geldiniz, eze eze geldiniz bu seviyelere. Gerçekten çok tebrik ediyoruz. Bizleri çok onore ettiniz. Şehrimizin her zaman yanında olacağımızı ifade ettik. İnanıyorum ki Süper Lig’de güzel başarılara imza atacaksınız. Şehrimiz yine kenetlenecek. Şehrimizin tüm paydaşlarının bu kulübü sahiplenmesi bizleri ayrıca mutlu etti” şeklinde konuştu.
16 Mayıs 2019 Perşembe, 23:55
1263 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Şampiyon Perilerden Arslan’a Ziyaret!