189 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
'SAHİPSİZ 3 PUAN!’
SAHİPSİZ 3 PUAN!’
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup 2. Hafta mücadelesinde Sakaryaspor’u konuk eden Birevim Elazığspor, sahadan 1 - 0’lık galibiyetle ayrılarak taraftarlarına büyük sevinç yaşattı. Gençlik Merkezi Sentetik sahanın tribünlerini hınca hınç dolduran bordo beyazlı taraftarlar, özlenen galibiyeti doyasıya kutladı. Maça yoğun ilginin olduğu karşılaşmada, 2 binin üzerinde taraftar ise bilet bulamadığı için karşılaşmayı takip edemeyerek, yetkililere sitemde bulundular.
 
TUNCELİ VALİSİ YALNIZ BIRAKMADI
 
Taraftarlar, 12. adam görevini fazlasıyla yaparken protokol tribününde ise tam anlamıyla sahipsizlik rüzgarları esti. İlimiz siyasilerinin ve il yöneticilerinden kimsenin uğramadığı protokol tribününde sadece Tunceli Valisi Tuncay Sonel vardı.
 
STAD “BÜYÜK VALİ SLOGANLARI” İLE İNLEDİ
 
Her fırsatta Elazığ’a gelerek Elazığlılarla birlikte olan ve Elazığ sevgisini dile getiren Tunceli Valisi Tuncay Sonel’e tribünlerden büyük sevgi gösterisi vardı. Bordo beyazlı taraftarlar, Birevim Elazığspor – Sakaryaspor maçını 90 dakika protokol tribününde takip eden Tunceli Valisi Sayın Tuncay Sonel’i “Büyük Vali” tezahüratlarıyla onore etti.
 
SAHİPSİZ ELAZIĞ SLOGANLARIYLA SİTEM
 
Öte yandan tribünleri hınca hınç dolduran ve bir o kadar da sentetik saha tribün kapasitesinden dolayı dışarıda kalan taraftarlar, sık sık “Sahipsiz Elazığ” sloganları atarak il siyasilerine ve yöneticilerine büyük tepki gösterdi.
 
09 Eylül 2019 Pazartesi, 11:33
189 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
SAHİPSİZ 3 PUAN!’