191 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Saha ve Tesis Denetimleri Yapıldı
Saha ve Tesis Denetimleri Yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonu Saha ve Tesis Denetmeni Yılmaz Yücekaya Gençlik Merkezi Sahası’nda incelemelerde bulundu…
 
HERŞEY ELAZIĞSPOR MAÇLARINI İÇ SAHADA OYNASIN DİYE...
 
2019-2020 Sezonunda Elazığspor ve Elazığ Belediyespor’un maçlarını iç sahada oynaması adına hafta başında TFF Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi’yi, ASKF Başkanı Mustafa Gür ile birlikte ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’in bu ziyaretin ardından TFF Yetkilileri Elazığ’a geldi.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Saha ve Tesis Denetmeni Yılmaz Yücekaya’ya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’in il dışında olması nedeniyle Şube Müdür Vekili Fatih Ahmet Polat, ASKF Başkanı Mustafa Gür, tesis amiri ve yüklenici firma yetkilileri eşlik ettiler.
 
Daha önce yapılan denetimlerin ardından ikinci incelemeler sonunda tespit edilen son eksiklikler de Gençlik Spor İl Müdürlüğü yetkilerine iletildi.
 
Konuyla ilgili en Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada “Elazığspor ve Elazığ Belediyespor’un maçlarını Elazığ’daki Gençlik Merkezi Sahasında oynanması adına, hummali bir çalışma yürütüldüğü” belirterek, tespit edilen eksikliklerin ivedi bir şekilde giderilmeye başlandığı belirtildi.
 
GÜR; “İNCELEMELER OLUMLU GEÇTİ…”
 
Gündeme geldiği günden itibaren gece gündüz demeden çalışmalara başlayan ve Gençlik Merkezi sahasının yeni sezona yetişmesi konusunda her aşamasında canla başla çalışan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Gür, TFF denetçilerinin yaptığı incelemelerin olumlu geçtiğini belirterek sahanın yeni sezona yetişeceğini söyledi. Granür serimi ve tribünlerin haftasonunda tamamlanacağını ve saha sertifikasının da alınmasından sonra hiçbir sıkıntılarının olmayacağının altını çizen Başkan Gür; “İncelemeler çok olumlu geçti. Gençlik Merkezi Sahamız için tek bir iş kaldı o da saha sertifikasının alınması gerekiyor. Haftasonu sahamızın granür serimi yapılacak. Şuan tırmıklama yapılıyor sahada. Granür serimi yapıldıktan sonra Pazar ve Pazartesi tekrar sertifika için gelecekler. Sertifikayı da aldığımız zaman Allah’ın izniyle hiçbir sıkıntımız kalmayacak. Tribünlerimizde Pazar günü monte olacak. Bitme aşamasında, Pazar veya en geç Pazartesi günü bize teslim edecekler. Şuan sadece çevre düzenlemesi yapılıyor. Allah’ın izniyle yeni sezona yetişecek Gençlik Merkezi Sahamız.” dedi.
23 Ağustos 2019 Cuma, 00:30
191 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Saha ve Tesis Denetimleri Yapıldı