266 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Şadırvanda Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Yakalandı
Şadırvanda Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Yakalandı
Elazığ'da cami şadırvanında abdest alanları hedef alarak yankesicilik yaptığı tespit edilen 2 şüpheli yakalandı. 
 
Edinilen bilgiye göre, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce, 06 Kasım 2019 tarihinde Elazığ il merkezinde bulunan İzzetpaşa Camii şadırvanında abdest alan şahısları hedef alarak yankesicilik yapmak suretiyle bir şahsın 5.000 TL parasının çalınması olayı ile ilgili olarak çalışma yapıldı. 
 
DİYARBAKIR'DAN GELMİŞLER
 
Çalışmalar neticesinde, olay çevresi ve güzergahlarda bulunan güvenlik kameraları kayıtlarını titizlikle inceleyen ekipler, özel beceri gerektiren perdeleme yöntemiyle yankesicilik olayını C.Ç. ve M.D.M. isimli şahısların gerçekleştirdiğini tespit etti. 
 
Şüphelilerin söz konusu olayı gerçekleştirmek üzere bir araçla birlikte Diyarbakır'dan günübirlik geldikleri belirlendi.
 
MARDİN'DE DE YANSEKİCİLİK YAPMIŞLAR
 
Şüpheliler, model ve plakası belirlenen araçlarında Elazığ'da yakalanarak gözaltına alındı. C.Ç. ve M.D.M. hakkında yapılan detaylı araştırmalarda ise Mardin ilinde de aynı yankesicilik yöntemiyle bir şahsın 10.000 TL parasını çaldıkları ve konuyla ilgili olarak da arandıkları belirlenmiştir. Şahıslar, tamamlanan işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildi.
 
08 Kasım 2019 Cuma, 16:54
266 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Şadırvanda Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Yakalandı