185 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Sabah Taktik, Akşam Hazırlık Maçı
Sabah Taktik Akşam Hazırlık Maçı
Hatayspor Maçı’na Antalya’da kamp yaparak hazırlanan Birevim Elazığspor boş durmuyor. Bordo-Beyazlılar, sabah idman, akşam da Volga ile hazırlık maçı yapacak...
 
A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Arnavutluk ve Moldava ile oynayacağı müsabakalar nedeniyle liglere verilen arayı Antalya’da kamp yaparak sürdüren Birevim Elazığspor, hazırlıklar kapsamında sabah taktik çalışması yaparken akşamda Rusya 2.Lig Takımları’ndan Volga ile hazırlık maçı oynayacak...
 
Birevim Elazığspor'da, Antalya 19 Mart’ta başlayan mini kamp aralıksız sürüyor. Bordo-beyazlılar kamp programı çerçevesinde sabah saatlerinde taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.
 
Saat 10:00’da Grand Park Lara Hotel Sahası’nda Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar ve yardımcıları yönetiminde gerçekleştirilen günün tek idmanında futbolcular ısınma çalışmalarının ardından 5'e 2 pas çalışması ve taktik antrenman gerçekleştirdiler.
 
Bordo-beyazlı ekibimiz hazırlıklar kapsamında akşam da Rusya 2. lig takımlarından Volga ile hazırlık maçı oynayacağı belirtildi.
21 Mart 2019 Perşembe, 17:55
185 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Sabah Taktik Akşam Hazırlık Maçı