1081 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Saadet Adayları Dur Durak Tanımıyor
Saadet Adayları Dur Durak Tanımıyor
Saadet Partisi Milletvekili Adayları Palu, Arıcak ve Alacakaya’ya adeta çıkartma yaptı.
Milletvekili Seçimlerine Milli İttifak ile giren Saadet Partisi Elazığ Milletvekili Adayları Avukat Selami EKİCİ, Arıcak ve Alacakaya, Avukat Bekir KILIÇ ve Eczacı İbrahim ÖCAL ise Palu ilçesinde ilçe halkıyla kucaklaştı.
 
Arıcak ve Alacakaya’da Saadet Coşkusu
 
Arıcak ve Alacaya ilçelerine beraberinde heyetle bir gezi düzenleyen Saadet Partisi Milletvekili Adayı Selami Ekici; Saadet Partisi İlçe yönetimiyle bir araya geldi ziyaretininardından, ilçe yönetimiyle beraber ilçe esnaflarını tek tek dolaştı. Esnaf ziyaretlerinin ardından çay ocaklarında ve kahvehanelerde toplantılar yapıldı. Halkın sıkıntıları dinlendi, yörenin sorunları konuşuldu. Ziyaretler esnasında Milletvekili adayına eşlik eden gençlik kolları tarafından broşür ve el ilanı dağıtımı gerçekleştirildi. 
 
Palu ve Beyhan’da Saadet Rüzgarı
 
Palu-Beyhan’a beraberindeki heyetle bir gezi düzenleyen Saadet Partisi Milletvekili Adayları Bekir KILIÇ ve İbrahim ÖCAL ziyaretlerine Parti İlçe binasında bir toplantı ile başladılar. Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda Saadet Partisi Palu İlçe Başkanı Abdürrahim Merdanoğlu’nun konuşması ile başladı toplantı Milletvekili Adaylarınınkonuşmalarıyla devam etti. Toplantı bitiminde Milletvekili Adayları ilçe yönetimiyle beraber Beyhan beldesine ve köylerine ziyarette bulundular.
 
Ziyaretler esnasında Kahvehane toplantıları ve hasta ziyaretleri gerçekleştirdiler. Beyhan gezisinin akabinde İlçe Merkezine dönen Milletvekili Adayları ve beraberinde heyet ilçede esnaf ziyaretlerinde bulundular esnafın sıkıntılarını dinlediler kahvehane toplantıları gerçekleştirdiler. Ziyaretlere İlçe yönetiminin beraberinde eşlik eden gençlik kolları tarafından broşür ve el ilanı dağıtımı gerçekleştirildi. Yörenin ileri gelen isimlerini de ziyaret eden Milletvekili adayları ve beraberindeki heyetilçeden ayrıldılar.
 
 
24 Nisan 2015 Cuma, 14:49
1081 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Saadet Adayları Dur Durak Tanımıyor