395 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Potanın Perileri Final İçin Sahaya Çıkıyor
Potanın Perileri Final İçin Sahaya Çıkıyor
İl Özel İdare Spor Kompleksi’nde saat 15:00’te başlayacak müsabakayı basketbol severler TBF’nin Youtube Kanalı’ndan canlı takip edebilecekler…
 
Tarihi bir başarıya imza atarak Kadınlar 1.Ligi’nde finale yükselen İl Özel İdare Bayan Basketbol Takımı, bugün yeni bir zafere imza atmak için İzmir Bayraklı Belediyesi ile karşı karşıya geliyor.
 
Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Lig Play-Off Maçları’nda tarihi bir zafere imza atarak Çeyrek Final’de İstanbulgücü’nü, Yarı Finalde ise Urla Belediyesini yenilgisiz deviren ve adını finale yazdıran Potanın Perileri, bugün final mücadelesinde İzmir Temsilcisi Bayraklı Belediyesi ile saat 15:00’te karşı karşıya gelecek. Karşılaşma TBF’nin Youtube Kanalı’ndan naklen yayınlanacak.
 
5 maç üzerinden oynanacak olan final heyecanı sonunda seride 3. galibiyetini alan takım şampiyon olacak ve adını Çankaya Üniversitesi’nin ardından Süper Lig’e yazdıracak. İl Özel İdare Spor Komleksi’nde saat 15:00’te başlayacak müsabakayı  basketbol severler TBF’nin Youtube Kanalı’ndan canlı takip edebilecekler…
 
Final maçlarının programı şöyle;
 
Final
 
9 Mayıs Perşembe
 
15:00 Elazığ İl Özel İdare - Bayraklı Belediyesi
 
11 Mayıs Cumartesi
 
15:00 Elazığ İl Özel İdare - Bayraklı Belediyesi
 
14 Mayıs Salı
 
18:00 Bayraklı Belediyesi - Elazığ İl Özel İdare
 
Seride 3-0’ın yakalanmaması durumunda bir maç daha İzmir’de oynanacak. Olası bir 2-2’lik eşitlik sonucunda son karşılaşma Elazığ’da oynanacak.
08 Mayıs 2019 Çarşamba, 22:54
395 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Potanın Perileri Final İçin Sahaya Çıkıyor