53 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Polisle Uyuşturucu Tacirleri Arasında Nefes Kesen Kovalamaca
Polisle Uyuşturucu Tacirleri Arasında Nefes Kesen Kovalamaca
Elazığ'da film sahnelerini aratmayan operasyonda uyuşturucu taciri 2 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin aracında yapılan aramada, 5054 adet esctacy hap ele geçirildi. 
 
Alınan bilgiye göre, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu madde ticaretinin önlenmesine yönelik uygulama yapıldı. 
 
Uygulama sırasında, şüpheli görülen bir araç kısa bir takip sonucunda ekipler tarafından durduruldu. Bu esnada araçta bulunan 2 şahıs inerek kaçmaya başladı. Şüpheliler kovalamacanın ardından yakalanarak gözaltına alındı. İşlemleri için Şüphelilerin aracında dedektör köpeği Nina eşliğinde yapılan aramalarda 10 paket içerisinde toplamda 5054 adet esctacy hap ele geçirildi. Şüpheliler K.K. ve S.Ç. hakkında yapılan detaylı incelemede, S.Ç.’nin cezaevi firarisi ve uyuşturucu madde ticaretinden de aranmasının olduğu tespit edildi. Şahıslar, tamamlanan işlemlerinin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak ceza evine gönderildi.
 
14 Ocak 2020 Salı, 17:43
53 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Polisle Uyuşturucu Tacirleri Arasında Nefes Kesen Kovalamaca