05 Ağustos 2018 Pazar, 578 kişi okudu
Murat Ünal
PAPAZ
Ülkenin başı papazlar ile dertte.
 
Hep böyle olduk,'Papazı'' yememek için canımızı dişimize taktık,olmadık hamleler,stratejiler geliştirdik, ama beceremedik, ''Papaz'' hep bizde kaldı.
 
Yüz yıl öncesine kadar ''Cizvit'' papazları ile başımız belada idi, Cizvitler başlarındaki sekiz köşe kasketleri,siyah pelerinleri ile bizleri ''Gavur'' yapacak diye endişelendik,
 
Daha düne kadar,yedi sülalesi bilinen,ana Saferad Yahudisi,baba Pakraduni Ermenisi olan Vatikan yeminli Kardinal Fetullah Papazı Müslüman oldu diye baş tacı ettik,çocuklarımız dahil,devleti dahi bir dönmeye teslim ettik.
 
Dönmelere olan hayranlığımız bitmedi,Ticaretimizi,siyasetimizi Mesih Sabetay Zevi'nin sadık havarilerine emanet ettik.
 
Bir tek Hahamımız eksik idi onuda bulduk,avazı çıktığı kadar bağırıyordu,ben hem Yahudi hem de masonum diye,sektirmedik, Hahamsız olmazdı,çıplak görüntülerimiz dahil,kanlarımızı bile hemen Ona ve kediciklerine hibe ettik.
 
Son bir kaç gündür yeni bir Papaz için sadık! müttefikimiz ABD ile yeni bir Papaz krizi yaşanıyor, bu papaz çok daha yetenekli bir papaz,kucağımıza atılırken bile bir bakanın ifade ettiği gibi haberimiz olmamış.
 
Bu gizemli papaz Burunson, muhtemelen bir CIA ajanı veya Avengelist bir tetikçi,Devlet krizine yol açacak çapta bir önemli şahsiyet.
 
FETÖ papazının hain ayaklanmasına papaz dayanışması yaptığı iddia ediliyor.
 
İşin görünen yüzü bu,biz işin görünmeyen tarafına bir bakalım,ABD pragmatik bir ülke, bir papaz için Türkiye gibi önemli bir ülkeyi gözden çıkarmaz.
 
Papaz etrafında dönen kriz,aslında bir pazarlık öncesi restleşme ve çekilen blöfleri anlatıyor.
 
ABD en seçkin ajanlarını,tetikçilerini,sadık uşaklarını bir çırpıda harcayan bir ülke,bir papaz için stratejik hedeflerini telef etmez.
 
Bizi ilgilendiren ABD'nin yüksek! menfaatleri olmamalı,en azından bu gün hiç olmamalı,niye bu gün hiç olmamalı denir ise,artık gizemli şeytan ABD, gizemini kaybetti, O iğrenç ve kanlı yüzü ortaya çıktı.
 
Papaz kaçtı siyasetinin Ülkeye getireceği belaları şimdiden görür gibiyiz, yem atarak balık avlamayı çok iyi beceren ABD'nin tuzağına düşmek bu ülkeye artık ağır gelmeye başladı.
 
Papazların bir bölümünü ele geçiren,birine en ağır darbeyi vuran Devlet, hız kesmeden Müslüman görünümlü papazlar başta olmak üzere temizlik harekatına devem etmelidir.
 
Devlet,artık ''GAVUR'' sevdasının Ülkeye faydası olmadığını kabul etmek zorundadır.
Okuyucu Yorumları