1686 kişi okudu
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Palu’da Taş Duvar Yapımı Devam Ediyor
Palu’da Taş Duvar Yapımı Devam Ediyor
Palu Belediyesi tarafından yapılan Palu İlçesi Karşıbahçeler Mahallesinde bahçe duvarlarının yeniden yapımına başlandı. 
Kış mevsiminde yapımına ara verilen, Bahar aylarının gelmesiyle yapımına yeniden başlanan bahçe duvarlarının taş duvarlarla değiştirilmesi çalışmasıyla ilgili ilçe halkı belediye başkanına teşekkür ederek, bahçelerine giren sahipsiz hayvanların ekinlerine verdikleri zarardan kurtulduklarını söylediler. 
 
Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sait DAĞOĞLU yaptığı açıklama da “Karşıbahçeler Mahallesinde oturan vatandaşlarımızın sıkıntılarını biliyorum. Zaman içerisinde bu sıkıntılarını gidermek için gerekli çalışmaları yapacağız. Beyhan yol yapımı sonrasında ilgisizlikten dolayı yapılmayan bahçe duvarları nedeni ile mağdur olan vatandaşlarımızın bu mağduriyetini gidermek bizlere nasip olmuştur. Karşıbahçeler Mahallemizde imar uygulama çalışmamız devam etmektedir.
 
İmar uygulama çalışmaları tamamlandıktan sonra burada yaşayan bütün vatandaşlarımızın evlerinin önüne çöp arabamız ve itfaiye aracımız gidebilecektir. Karşıbahçeler Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız da tıpkı Merkezdeki vatandaşlarımız gibi Belediyemizin hizmetlerinden eşit bir şekilde faydalanacaklardır.” dedi.
 
12 Nisan 2015 Pazar, 16:26
1686 kişi okudu
Okuyucu Yorumları
Haberler
Karakese.com | Çukurova Bölgesinin En Güncel Bilgi Sitesi
Palu’da Taş Duvar Yapımı Devam Ediyor